Wpis z mikrobloga

#famemma

Dobra, weźcie już ściągnijcie tego Natana z belki. Trochę poddymił z denisami i protokołami, ale plucie na ludzie zarabiających 4000zł oraz kumplowanie się z Boxdelem gdy to było korzystne - out

Dużo bardziej zaimponował mi Oskarek, któremu zaproponowane 1 400 000 za waleczkę na Fame MMA krótko po pandorce - bez żadnego turnieju, bez afery jajowej, z dowolnym rywalem. A Oskarek mimo wszystko zachował honor i odmówił - gdzie za taką kase jakby mądrze zainwestował to mógłby być ustawiony na najbliższe 10-15 lat jak nie dłużej.

Przy okazji swoim stejtmentem ostro napluł na duo - Wardęga-Boxdel

Oskarek dowiózł, Oskarek na belkę tagu.
nad__czlowiek - #famemma

Dobra, weźcie już ściągnijcie tego Natana z belki. Trochę p...
  • 16
  • Odpowiedz
gdzie za taką kase jakby mądrze zainwestował to mógłby być ustawiony na najbliższe 10-15 lat jak nie dłużej.


@nad__czlowiek: nawet na całe życie. 3 mieszkania pod wynajem i co miesiąc wpadają ładne pieniążki
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Ale się #!$%@?łeście o te 4tysisce, widać że kilka osób to zabolało, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natan na nikogo nie pluł, a został opluty (wiem że piszesz w przenośni) podejrzewam że się #!$%@?ł na tego typa + #!$%@? po porażce i palnął co mu ślina przyniosła na język. Za protokół Beatris Natan jest dożywotnią legendą i nic tego nie zmieni, większość zadymiarzy mówi gorsze
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony No nie wiem, zarabiam kilkadziesiąt tysięcy netto na rękę i uważam że takie słowa paść nie powinny. Nie wszystkie osoby mogą mieć wysokie wynagrodzenie, nie oznacza to że ciężko nie pracują. Mieli mniej farta w życiu.

W dodatku 4k na rękę powiedział typ który wybił się na #!$%@? na inne osoby, gdzie o takim Polaku mówił co to na niego nie ma, a jak widać Roksysyn ma się dobrze. A już
  • Odpowiedz
Ale się #!$%@?łeście o te 4tysisce, widać że kilka osób to zabolało, ciekawe dlaczego


@JohnnyPomielony: Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed nami tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No tak bierzesz pieniądze od podmiotu który jest ściśle powiązany z patologia Fame mma. Nie mam pojęcia co niby cie tutaj wybiela. Bo to jest kawa a nie walki? Ale to że ci sami ludzi zepsusci ludzie za tym stoją to juz Cie. nie interesuje? Ciekawe
  • Odpowiedz