Wpis z mikrobloga

Mam już #!$%@? dosyć tego bezrobocia, postanowiłem się przemóc i powysyłać zgłoszenia do jakichś zdalnych prac typu IT helpdesk, będzie to dla mnie duże wyzwanie bo autystyczny spierdoks here, no ale co mi tam szkodzi ()
Pytanie mam natomiast trochę inne, bo jest kilka firm w pobliskim wojewódzkim do których mam dobrą komunikację kolejową i w razie czego mógłbym szybko przyjechać, tylko czy wspominać o tym na rozmowie czy lepiej nie, bo wtedy mogą mi chyba #!$%@?ć tryb hybrydowy albo co gorsza stacjonarny?
Fajnie by było jeszcze dostać jakieś protipy co do tej rekrutacji jak ktoś jest chętny się podzielić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ogólnie sorry jeśli coś głupiego palnąłem, do korpo nigdy nie aplikowałem, to się nie wyznaję w tej "biurowej kulturze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracait #praca #pracbaza #pytanie #helpdesk
  • 20
  • Odpowiedz
@thority: Oo dzięki
Ja się akurat nie przebranżawiam, bo infa, kompy, technologia to mój konik już od podstawówki
U mnie najwększym problemem jest właśnie spektrum autyzmu, które powoduje to że nie potrafię w ogóle rozmawiać z ludźmi, taki helpdesk pomógłyby mi się tego nauczyć
  • Odpowiedz