Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Temat dla mnie lekko wstydliwy, którego podejście chciałbym spróbować zmienić.
Jako #przegryw nigdy samodzielnie nie wyjechałem poza moje miasto powiatowe, jestem maksymalnie szablonowy, boję się spontanu.
W tym roku postanowiłem że chce to zmienić i samotnie pojadę na koncert w mieście wojewódzkim.
Problem w tym, że ja nigdy nawet nie jechałem pociągiem, nie nocowałem w obcym mieście, dosłownie całe życie w jednym miejscu.
Najbardziej boję się że będzie przesiadka i wsiądę w nie ten pociąg albo coś takiego.
Nie powiem, trochę się dygam, ale chcę spróbować. Jakieś porady jak to rozegrać? Ktoś miał podobny problem?
#przegryw #samotnosc #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Temat dla mnie lekko wstydliwy, którego podej...

źródło: dabrowka

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wypij setkę przed podróżą i jedź chociażby tam gdzie bunkrów nie ma nie zginiesz grunt to się nie możesz przejmować ale cieszyć z każdej chwili w tedy wszystko będzie udane DOBRE NASTAWIENIE
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim w dobie aplikacji na telefon wszystko jest o wiele prostsze, pobierz sobie aplikacje epodroznik i jakdojade. Ta pierwsza pokaże Ci dokładnie dane przejazdu PKP datę, godzinę, peron, przesiadki itd. Druga pozwoli Ci się odnaleźć w dużym mieście. Wpisujesz miejsce w którym jesteś i miejsce do którego chcesz jechać i elegancko pokazuje którym autobusem tam dojechać i o której jest. Nawet można z poziomu aplikacji bilet MZK kupić. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Czy to dobry pomysł czy zły nie wiem, sam próbowałem i nie widzę różnicy z podróżami czy bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) idzie wszystko dokładnie sprawdzić przed, średni spontan, ale zawsze coś. Pociągi sprawdzisz wręcz z informacją z którego peronu i toru. Sprawdzisz to na apce lokalnego pkp. Są też tematy typu e podroznik też mocno pomagają, w samym mieście możesz uberem, ja nigdy nie pchałem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak będziesz miał czas, to przejdź się na dworzec w swoim mieście, zobacz, co i jak, jak wyglądają tablice odjazdów (jeśli są), informacje z megafonów, przejścia na perony itp. Pobierz sobie jakąś aplikację do kupowania biletów (SkyCash, Koleo, Bilkom, jest dużo do wyboru, wszystkie są w sumie podobne, ale np. SkyCash ma też funkcję kupowania biletów na komunikację miejską) i przejedź się na próbę do miejscowości obok. Jakbyś czegoś nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP): @Noami: fart bo miałem przesiadkę od razu po wyjściu, ale i tak była niepewność bo coś numer się nie zgadzał xD
@daniel-ur @Glikol_Propylenowy: nic przed nie piłem, no byłem zesrany
@sim0s @choochoomotherfucker: pobrałem jakdojade, chciałem jechać tramwajem ale nie znalazłem przystanku xD Ostatecznie poradziłem sobie uberem i priusem Ukraińca.
@ren-downhill: na grupie zespołu co jakiś czas pisały osoby które wybierały się same i
  • Odpowiedz