Wpis z mikrobloga

Która firma ma najbardziej zjadliwe #keto pudełka?

Na #ntfy już ledwo ciągne, praktycznie zerowy wybór posiłków, czasem jest drugi do wyboru.
Zazwyczaj zmiana jednego posiłku powoduje wystrzelenie cukrów w kosmos bo nawet na diecie keto do wyboru są pudełka nieketo xd
I ta papryka którą uwielbiają wpieprzać ciągle przyprawia mnie o odruchy wymiotne xd

#dieta #silownia #mirkokoksy
villager - Która firma ma najbardziej zjadliwe #keto pudełka?

Na #ntfy już ledwo cią...

źródło: dieta-ketogeniczna-keto-co-nalezy-wiedziec-i-jakie-sa-wady-oraz-zalety

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@villager: mam Vikinga keto i wg mnie jest naprawdę dobry, i na pewno lepszy niż sandardowy. sytuacje kiedy czegos nie zjadam zdarzają sie 2-3 razy w miesiacu.
Wybór jest z dwóch dań
4 posiłki dziennie
  • Odpowiedz
  • 0
@HlHl: fajnie ten viking wygląda, ntfy troche się zatrzymało w czasie ze swoją ofertą. chętnie przetestuje jak mi sie skonczy ntfy :)
  • Odpowiedz
ntfy troche się zatrzymało w czasie ze swoją ofertą


@villager: nie wiem co masz na myśli pisząc, że zatrzymali się z ofertą. jak dla mnie to chyba dobrze, bo oznacza to, że wciąż mają najlepszą ofertę diet z keto na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw generalnie dania keto w każdej diecie są imo smakowo lepsze od diet standardowych. potestuj sobie różne, ważne żeby trafić na swój
  • Odpowiedz
  • 0
@Karolcia83_2 #!$%@? aplikacja nieaktualizowana od kilku lat, brak opcji dopłacenia za dodatkowe jedzenie czy picie którego jest masa do wyboru w vikingu. Jak dla mnie ta firma się serio zatrzymała w czasie
  • Odpowiedz