Wpis z mikrobloga

@DROP_TABLE_Usernames: Nie jest tajemnicą że Bartłomiej Sienkiewicz został ministrem kultury tylko w celu przejęcia i zrobienia porządku w TVP. Kiedy misja zostanie spełniona w 100%, złoży dymisję a na to stanowisko powinien zostać powołany ktoś bardziej zasłużony dla kultury!
  • Odpowiedz
  • 48
@Logytaze jako tako na szybkości polszczyzną pyk pyk pyk i fajrant, a nie, znajdzie wyjątek gramatyczny i się brandzluje cały dzień, weź się potem pod sklepem dogadaj
  • Odpowiedz
@xionacz: 15 lat temu spotkałem ukraińca dobrze mówiącego po polsku, powiedział mi że nauczył się naszego języka jeszcze przed przyjazdem oglądając w kółko 'chłopaki nie płaczą' i inne komedie z tamtych lat xD
  • Odpowiedz
@xionacz: Kompletnie bez jaj, ale jak odfiltrujesz z Bomby żarty o gównie i #!$%@? to wychodzi jedna z lepszych paraleli Polski w krzywym zwierciadle xD. Dlatego taki ból dupy, że projekt przerwano w swoim peaku, gdy wchodziła transformacja w stronę polskiego south parku...
  • Odpowiedz
@xionacz: ciekawie by było z nim porozmawiać.

Ja się kiedyś zastanawiałem rozmawiając po angielsku, czy da się wyczuć po moim słownictwie że oglądałem dużo South Parku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz już w zasadzie na pewno nie widać wpływu - mój zasób słownictwa się rozszerzył a South Parku już dawno nie widziałem (bo rzadko robią nowe niestety), ale przypuszczam że kiedyś może nie na pierwszy rzut oka
  • Odpowiedz