Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, przegrywie, ale Carrioner zarabia z kanału, i to pomimo że ucinają mu zarobki, i zasięgi, i jeszcze gra na giełdzie. Jakoś go stać na utrzymanie. Carrioner się rozwija. Z resztą ubiera się elegancko więc go stać. Chodzi na siłkę, a ty? Widać zazdrość o jego styl, i sylwetkę. Dowartosciowuj się na kim innym, może tym Kiszce
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: On już nawet nie chodzi na siłke bo jest pogrążony w chuyni max 1 raz w tygodniu chodzi z tego co gadał haha teraz w katowicach mieszka, chłop przesiąkł manosferą i redpilem i nie zauważa swojego odklejenia mizoginistycznego, kiedy bym nie wszedł na chwile do niego to gada o hipergami i samicach haha i komentuje cały internet chłop dawno już jest pogrążony w swoich szczochach żyjący z marnych donejtów.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Przecież to jest zwykły przegryw który chciałby być mężczyzną wysokiej wartości, ale nie jest i nie potrafi tego zaakceptować. To jest 40 letni alimenciarz z bladym ryjem bo nie wychodzi z domu który całe życie tuła się po jakichś zapyziałych kawalerkach po całej Polsce. Nie potrafił nigdy zbudować trwałego związku bo jest zwykłą toksyczną męską ciotą od lat leczącą swoje kompleksy poprzez wyżywanie się na ludziach w internecie xD
  • Odpowiedz
@FuckGodPL Na giełdzie haha ile tam zarobi 300 zł na miesiąc ? z kanału nie zarabia bo nie ma monetyzacji chyba, że na kicku jakiesz grosze,a na twitchu ma bana, chłop od 10 lat chodzi na siłke a wygląda jakby pół roku ćwiczył, jest takim przegrywem, że w dzień nie pójdzie na siłke bo sie boi, ubiór to nie wyznacznik rozwoju, każdy ma już beke z niego,

Do tego od 3 dni
  • Odpowiedz
@FuckGodPL wydajesz się niegłupi, ale jak wysmarujesz komentarz to xD przecież czuć na kilometr,że to Ty, carrio.Ehhh daj pałkersona w gore jak spodobał Ci się mój komentarz
  • Odpowiedz
@FuckGodPL to Ty z góry i w ciemno uznałeś mnie za tępego przegrywa frustracie, lepiej powiedz jak tam idą koszulki foookin atheism i czemu jestes w każdym poście o (podkręce Ci humorek bo jestem tępy przegryw ale miły) o PANU Carrionerze ? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
ubiór to nie wyznacznik rozwoju, każdy ma już beke z niego,


@TTedbundYY: Odnośnie ubioru, Carrio ze swoim zachowaniem generalnie kojarzy mi się z tymi typami którzy myślą, że jak założą koszulę to będą bardziej dorośli.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Jak napisał już @boring767 Carrioner to zwykły #przegryw który próbuje uchodzić za prawdziwego mężczyznę i maskować swoje kompleksy oraz bycie #!$%@? mówieniem o tym jaki to nie jest męski, zarostem, tatuażami, siłownią na którą nie chodzi oraz gadaniem o diecie + robieniem z siebie alfy i omegi w pakiecie. Jak jesteś mężczyzną jak to on mówi wartościowym nie trzeba podkreślać tego na każdym kroku.
  • Odpowiedz