Wpis z mikrobloga

Kiedyś życie było lepsze tak do 14 roku życia. Człowiek nie przejmował się laskami, i żył daną chwilą. Wystarczyły 4 lata odkąd zacząłem spotykać się na poważnie z dziewczynami dwa miesiące temu zakończyłem ostatni związek i szczerze rzygam tym nie mam ochoty na nie patrzeć. Uważam że laski są zakłamane i wyrafinowane do tego stopnia że facet stosujący podobne zabiegi zostałby nazwany psychopata. Do czego to doszło że ja będąc dwa lata w związku mając ledwo 19 kończąc mając 21 czuję się jakbym był z nią 10 lat tak mi przejechała po psychice a to tylko dwa lata. #gownowpis #zwiazki #depresja
  • 10
  • Odpowiedz
szczerze rzygam tym nie mam ochoty na nie patrzeć. Uważam że laski są zakłamane i wyrafinowane do tego stopnia że facet stosujący podobne zabiegi zostałby nazwany psychopata.


@gaceksteam: Witamy w równouprawnieniu. Kiedyś żyłeś w nieświadomości. Teraz już wiesz na czym świat stoi. Zderzenie się z rzeczywistością nie jest przyjemne. Rany bolą, ale dzięki doświadczeniu już od tej pory już nie dasz się wyruchać.
  • Odpowiedz
@gaceksteam: witamy po związku z toksykiem, gratulację, że udało ci się opuścić ten okręt. Generalnie taka opinia może w tobie być bardzo długo. Teraz zostaje cieszenie się życiem singla, a bywa fajne. Powodzenia i życzę ci dobrych ludzi w twoim życiu, żebyś mógł zobaczyć, że są też tacy spoko (niekoniecznie kobiety). Powodzenia i rada z mojej strony: nie mierz wszystkich jedną miarą :)
  • Odpowiedz
@gaceksteam jeśli masz wrażenie że wszystkie kobiety są takie same to może trzeba się zastanowić dlaczego takie wybierasz? Różne zaburzenia się zawsze łączą w pary, więc osoba narcystyczna zawsze zwiąże się z myśląca wpierw o innych i empatyczną osobą, a osoba z lękowym stylem przywiązania wiąże się z osobą z unikającym stylem przywiązania a to wszystko się dzieje gdy mamy jakieś nieprzepracowane traumy, problemy z dzieciństwa z rodzicami i rówieśnikami. Będąc nastolatkiem
  • Odpowiedz
  • 1
@Kitku_Karola: Uwazam ze masz wiele racji. Sam siebie nie nazwałbym zdrowym człowiekiem. Szczerze mówiąc wchodząc w zwiazek z byłą mialem nie raz takie dziwne przeczucie ze nie raz juz cos widzialem.. w sensie ojciec alkoholik, mama ktora sama ogarniała dom. Ogolnie to mega ładna laska siedziała w jakims fotomodelingu no i ja majac wtedy ledwo 19 lat ona 21 nie zwracałem uwagi na wiele rzeczy przez ktore normalny czlowiek zerwałby kontakt
  • Odpowiedz
@gaceksteam poczytaj o narcystycznej przemocy bo to co opisałeś mi się z tym skojarzyło. Ogólnie to polecam byś popracował nad sobą ze specjalistą i dużo czytał o psychologii (ale książki psychologów, psychiatrów czy psychoterapeutów uznanych w swoich towarzystwach zrzeszających specjalistów a nie jakiś couchow, np. pani Susan Forward napisała dużo wartościowych książek o toksycznych rodzicach, ludziach czy relacjach i jak sobie z tym radzić)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola: Poczytałem troche na ten temat. Występuje u mnie bardzo wiele jak nie wiekszosc cech ukrytego narcyzmu, borderline Nie chce sie oczywiscie autodiagnozować ale juz samo występowanie takich cech jest niepokojące. W tym zwiiazku wina byla mocno obustronna ale gdybym ja byl normalny do wiekszosci patologii i akcji by nie było. To jest po prostu silniejsze ode mnie. Bo po rozstaniu ja tą dziewczyne sterroryzowałem psychicznie uczucie zemsty było za duze
  • Odpowiedz
@gaceksteam dobrze iść do psychiatry. W międzyczasie iść na testy diagnostyczne zaburzeń osobowości i z wynikami pokazać się ponownie u psychiatry to poleci konkretny nurt psychoterapii albo może nawet poda konkretną przychodnię czy psychoterapeutę co będzie najlepszy pod dane zaburzenie i zaczniesz lepiej psychoterapię. Bo psychoterapia jak się idzie tam bez testów to często sprawia że ten psychoterapeuta kilka miesięcy Cię po swojemu diagnozuje ale to często wróżenie z fusów
  • Odpowiedz