Wpis z mikrobloga

czesc mirki
kolejna, czyli 7 #rocznica zalozenia konta na tym wspanialym portalu #wykop @wykop czyli prawie jak #urodziny kompletnie zapomnialem i cos mnie tknelo zeby zobaczyc ile to juz czasu minelo. Jprdl, niemal 1/4 mojego życia
wiele w moim zyciu sie zmienilo od tamtego dnia lecz ta stronka sprawia mi od tylu lat wiele radosci, beki, czesto żenaduwy. i mimo ze rok temu portal przeszedl przemiane dalej czerpie jakąś przyjemnosc z wchodzenia tutaj i czytania wpisów na #mirko oraz czasami wartosciowych niusów na głównej stronie.
Chcialem pozdrowic tagi #f1 (bo dzieki wykopowi i #powrut #kubica odzyla we mnie milosc do rajduwek, oraz towarzyszące im tresci)
#heheszki czyli zrodlo beki i radosci w tym swiecie
#zalesie pzdr dla kumatych, sam po jakims czasie zalapalem ze to nie chodzi o jakies wiochy
#motocykle sporo mirkow odpadlo z tego tagu ale tutaj doprowadzilo mnie to w koncu po zabawie ze skuterami do zakupu motocykla i wyrwania swojej leniwej dupy do zwiedzania okolicy i nie tylko
#anonimowemirkowyznania to juz nie to co kiedys, ale bardzo lubilem te historie zamieszczane przez was
Pozdrawiam wszystkich Mirków i Mirabelki oraz chwilka zadumy dla tych co sie przewineli i stanowili czesc tej pokreconej spolecznosci
i dalej z nami nie mirkuja
Czolem i jedziemy dalej
Djodak - czesc mirki
kolejna, czyli 7 #rocznica zalozenia konta na tym wspanialym por...

źródło: 7 rocznica 12,13,53

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz