Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Przez ostatnie 3 tygodnie jadłem od 1000 do 1600 kcal i udało mi się schudnąć z 87 kg do 78 kg przy wzroście 183cm. Mój problem aktualnie to 20% bodyfatu, który głównie kumulował się w brzuchu ale i tak dużo spadł. Teraz jem 1900 kcal i za kilka dni planuje 2200 kcal i moje pytanie jest, ile powinienem ćwiczyć?
Wystarczy robić 10000-15000 kroków i ćwiczyć FBW 3 razy w tygodniu, by ten tłuszcz dalej spadał przy kaloriach 2200-2400? Co byście mi doradzili?
Kalkulatory różnie pokazują a przy aktywnościach idzie się pogubić i ciężko jest ustalić a zależy mi na zwiększeniu kalorii, bo psychicznie nie czuję się za dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkokoksy #odchudzanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Samą kaloryką i ćwiczeniami tłuszczu się nie pozbędziesz. Kombinuj z dietą (co nie oznacza że masz rezygnować z tłuszczy).
Z tego co widzę to niestety nie robisz tego dobrze- patrząc chociażby na to ile jesz.
Spróbuj zrobić tak.
Zważ się. Jedz 2500 kalorii dziennie przez miesiąc. Po miesiącu się zważ. Wtedy będziesz wiedział czy jesz za dużo czy za mało. I siłownia 3-4 razy w tygodniu.
P.S Nawet jak
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Chyba przesadziłem trochę z tym tłuszczem, bo ważyłem się na wadze domowej i z niej wziąłem skład ciała a jak więcej o tym poczytałem to nie jest to dobry wyznacznik.
W pasie się teraz mierzyłem i spadłem z 93 do 88 cm a zależało mi na tłuszczu brzusznym, by się jego pozbyć. Na całym ciele jestem szczupły a i mięśnie też mam, dużo mi nie poleciało bo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: za mało mięśni jeszcze masz, a żeby dojść do sześciopaka będać naturalem od skinny fat to jakiejś 3-4 lata, powodzenia i cierpliwości :) (Im więcej mięśni masz tym organizm spala więcej na utrzymanie ich)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 2300kcal spróbuj, i bialeczko w granicach 150g dziennie.
Ja tak jem przy bardzo podobnych parametrach i wysiłku, przy czym kroków robię średnio 8k dziennie i spada 0.5kg na tydzień bez większych spadków w masie mięśniowej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja ci polecam nie ścinać z diety. Jedz sobie tam ile ci kalkulator kalorii pokazuje ( ja z tego korzystam). Dobijaj sobie deficytem kalorycznym w postaci wysiłku. Rower jakiś, bieganie, gry zespołowe to jest najlepsza metoda. Jak masz dietę za niską to się czujesz jak trup. Aktywność taka fajna pozwoli ci w godzinkę zrobić z 600 kcal na minus i jeszcze się będziesz uśmiechał przez endorfiny. Ewentualnie pomyśl o
  • Odpowiedz