Wpis z mikrobloga

  • 11
zastanawia mnie jaki proces myslowy zaszedl ze wyszlo ci ze termomodernizacja budynkow jest lewacka xDD


@harrame: juz tlumacze, prawica ma wiecej oleju w glowie i nie przejmuje sie za bardzo wytwarzaniem CO2 w Polsce bo to jest 0.9% światowej produkcji CO2. Prawica zdaje sobie sprawe z tego, ze mozna cala Polske zaorac i posadzic tutaj drzewka, a w skali swiata to nie zmieni praktycznie niczego, wartosc pomijalna. Prawica tez wie, ze
@93michu93: ostry przekaz wyszedł dzisiaj z nowogrodzkiej towarzyszu ( ͡ ͜ʖ ͡)

A już jutro: „Mirasy lewaki, jak wy żyjecie z jednej strony będąc przeciw CPK a z drugiej strony spożywacie mięso, którego produkcja emituje mega dużo toksycznych substancji”.

Proszę oficera prowadzącego na priv to pomogę pisać lepsze zarzuty, najniższa na umowie mnie zadowoli, reszta może być pod stołem ( ͡° ͜ʖ ͡°
Moja babcia ma 92 lata i mieszka w nieocieplonej chatce niecale 70m2. Jak ma sobie zrobic remont i za co? xD

Niedawno dopiero udalo sie ja przekonac, zeby nie palila smieci w piecyku w kuchnii tylko wyrzucala i ojciec potem wynosi do smietnika. Jakby uslysza o termomodernizacji swojej chatki to chyba od razu by umarla od razu.


@93michu93: nie no, zajebiście, babcia pali śmieciami i ma #!$%@? to dajmy jej spokój
  • 2
jestes zbyt glupi tak samo jak i ja i wszyscy na wykopie zeby wypowiadac sie na temat CPK ktora jest najwieksza inwestycja w Polsce, na podstawie wiadomosci z internetu


@AlaskanskieRodeo: wiadomo, ze posluchanie dyskusji o CPK ekspertów najpierw na TVPO, a potem na kanale zero jest zabronione i dalej trzeba byc glupim i nie wolno miec wyrobionej swojej opinii.

Czyli jak chce ocieplić swój dom to jestem lewakiem ? A ciepłe
  • 2
mieszkanie w lepiance z gówna za to jest prawackie, więc możesz w takiej zamieszkać. xD


@ignorancie: nie wiem czy prawackie ale ogolnie tak, jak ktos chce chatki z drewna i mu to odpowiada i nie potrzebuje chaty 200m2 to tak, niech sobie mieszka. Co mnie to interesuje. Jak ktos chce to niech sobie w jaskini mieszka
  • 2
nie no, zajebiście, babcia pali śmieciami i ma #!$%@? to dajmy jej spokój bo jest biedna xD


@Xuzoun: ta biedna babcia produkuje tyle smieci co kot naplakal przy czym w tej kwestii udalo sie ja przekonac.

Już dawno powinni wprowadzić w całym kraju zakaz palenia paliwami stałymi. A jak babci nie stać to możecie ją przygarnąć do siebie, a jej chatkę z ziemią sprzedać i za to kupić coś nowszego


@