Wpis z mikrobloga

ale co to przeszkadza, ze uznali Jezusa za krola Polski? Jak to wplynelo na nasze zycie?


@93michu93: niech sobie walą konia do jezusa za swoje pieniądze, a nie za publiczne

Ale przypomnę ci te słowa jak wprowadzą aborcję, albo związki homo i będzie cię dupsko piekło - w końcu jak to wpłynęło na twoje życie? Nie będziesz mógł się z kolegą chować po piwnicach?
@93michu93: babcia dzis ma 90+ lat, a 20 lat temu miala 70+ lat.

o to jest inny swiat i tak, zgadzam sie, mozna babcie nauczyc komputera. To moge cie zaprosic i nauczysz :P

Na sztandary babcie wziales, pięknie się litujesz tutaj nad jej ciezkim losem, ale żeby coś zmienic, poprawić go samemu - o toto to już nie :) To jest wlasnie prawica - piekne hasełka na sztandarach, a jak przychodzi
Ale przypomnę ci te słowa jak wprowadzą aborcję


@niochland: ale trafiles porownanie xD
To ze uznali Jezusa za krola wplywa tylko na ich zycie, ty mozesz uznac potwora spaghetti. Jak kobieta dokonuje aborcji to konczy zycie drugiego czlowieka. Serio nie widzisz roznicy?

albo związki homo


@niochland: czy zwiazki homo beda dostarczac nowych niewolnikow do systemu? Jesli nie to dlaczego beda mieli przywileje np. podatkowe. Ale nawet spoko, niech sobie wprowadza
@mitsue:

Z kolei firma Rockwool, we wspomnianym już raporcie, wylicza, iż całkowity koszt termomodernizacji takiego domu-kostki z lat 70., o powierzchni 118 m2, wyniesie 40.750 zł i obejmie ocieplenie ścian, dachu, stropu nad piwnicą i wymianę okien oraz drzwi. Z początkowych kosztów ogrzewania na poziomie 6.500 zł/rok, można jednak po takiej inwestycji zejść do poziomu 1.800 zł.


czyli wydajemy 41k (przy ich zalozeniu wiec mysle, ze spokojnie z dyszke mozna dorzucic
a kumpel z firmy twierdzi, ze to laczenie szeregowe, jak jeden panel padnie to wszystko szlag trafi, ze produkuje tyle co najslabsza jednostka, ze potem problem bedzie z utylizacja itd. No i spoko. Nie potrzebuje, jest szczesliwy, stac go na rachunki, niech nie zaklada. Jezeli zobaczy w przyszlosci, ze to jest dobre to sobie zalozy.


@93michu93: a dlaczego ma panel pasc? jesli robisz z firmy to masz ubezpieczenie od tego. jesli
@mitsue: rozumiem argumenty o fotowoltaice i sam jestem zwolennikiem tego, zreszta liczylem z ojcem ile to wyjdzie i za ile lat powinno sie zwrocic. Tak naprawde to zwroci sie wczesniej bo nie przewidzilismy takich wzrostow energii. Oczywiscie masz racje tylko pokazuje ci, ze moze byc taki ziomek, ktory nie chce w to zainwestowac z roznych powodow, nawet czasami glupich i to jest jego prawo. Nie chce, nie potrzebuje i jest szczesliwy
@mitsue: rozumiem argumenty o fotowoltaice i sam jestem zwolennikiem tego, zreszta liczylem z ojcem ile to wyjdzie i za ile lat powinno sie zwrocic. Tak naprawde to zwroci sie wczesniej bo nie przewidzilismy takich wzrostow energii. Oczywiscie masz racje tylko pokazuje ci, ze moze byc taki ziomek, ktory nie chce w to zainwestowac z roznych powodow, nawet czasami glupich i to jest jego prawo. Nie chce, nie potrzebuje i jest szczesliwy
Rozumiem, ze jestes za wolnoscią, jak byłam młoda to też uwazałam, ze ludzie sa powinni decydować.


@mitsue: na starosc czlowiek gnusnieje i jest bardziej sklonny do kompromisow dlatego PoPis ma tylu starych wyborcow :P

Polacy nie potrafia oszczedzac, inwestowac i wlasnie dlatego sa potrzebne nakazy zeby ich nakierowac na dobre zmiany


@mitsue: nie, po prostu niech zyja w chatach bez termoizolacji. Nie nalezy nikogo zmuszac bo nie umie oszczedzac, to
Ja jak najbardziej jestem za prywatyzacja praktycznie wszystkiego ale tak sie sklada, ze konfederacja w tym kraju robi 7% w wyborach. Mamy tutaj dwie mozliwosci, zaczekac az konfa wygra i pozwoli budowac jakims prywatnym podmiotom, chociaz nie wyobrazam sobie tak duzej inwestycji prywatnej albo mozemy dalej glosowac na PoPis i bys swiadomym, ze cos ukradna ale moze tez cos wybuduja, no albo mozemy nie robic nic bo przyjdzie nowa pandemia, bo oni
mitsue - >Ja jak najbardziej jestem za prywatyzacja praktycznie wszystkiego ale tak s...

źródło: bosak

Pobierz
@93michu93: im dluzej zyjesz tym wiecej dostrzegasz po prostu. no niestety nakazany sa po to, zeby ludzie zyli w cywilizowany sposob, inaczej przyjdzie kilku takich co maja w dupie zasady i rozpieprzaja caly porzadek. no a w kwestii termomodernizacji to wlasnie bedzie tak jak piszesz - ci co sie dosotsuja i ja zrobia beda miec spokoj, a ci co jej nie zrobia beda zyli w biedzie albo beda musieli sie wyprowadzic.
czyli screen z 2017 roku? Jesli dobrze pamietam to konfederacja powstala rok pozniej, a dzisiejszy Bosak przy Tusku czy Morawieckim to symbol wolnosci.

Aktualnie wszystkie skrzydla konfederacji łaczy tylko zamordyzm religijny.


@mitsue: czym sie przejawia ten zamordyzm? Kaza chodzic na msze, w przeciwym wypadku chlosta albo kara finansowa?

Menzen (reprezentuje skrzydlo gospodarcze) w wywiadach przyznal, ze ich obnizanie podatkow i wolnosc gospodarcza to tylko lep na wyborcow, nie da sie ich
@93michu93:

czyli screen z 2017 roku?

no a co, myslisz ze zmienil poglady swoje :)? wystarczy poczytac co on pisze, czy posluchac uwaznie wywiady. pomiedzy populistycznymi pieknymi slowami {to naprawde swietny polityk i erudyta} znajedziesz tez jego poglady - a to jest skrajny katolik. jego zona wywodzi sie z ordo iuris. on z wolnoscia nie ma nic wspolnego. to autokrata. przy czym, bedzie mowil rozne populistyczne zeby utrzymac sie przy wladzy,
no a co, myslisz ze zmienil poglady swoje :)? wystarczy poczytac co on pisze, czy posluchac uwaznie wywiady. pomiedzy populistycznymi pieknymi slowami {to naprawde swietny polityk i erudyta} znajedziesz tez jego poglady - a to jest skrajny katolik. jego zona wywodzi sie z ordo iuris. on z wolnoscia nie ma nic wspolnego. to autokrata. przy czym,


@mitsue: tak, zdecydowanie zmienil swoje poglady. Przy socjalistach Tusku i Morawieckim jest on liberalem. W
1. piszesz ze bosak zmienil poglady. a ja go obserwuje od czasow LPR i uwazam ze pogladow nie zmienil, za to jest swietnym politykiem i gra pod publiczkę wlasnie po to, zeby kupic glosy :)
2. niekoniecznie chodzi o wyksztalcenie, ale tez o jakis zawod, mozliwosc pracy na rynku. chodzilo mi o to, ze on nie ma zadnej innej drogi rozwoju.
3.

@mitsue: to bardziej dotyczy islamu

wejdz w link wyzej
@93michu93: a i dobrze sie zastanow czy chcesz aby konfederacja rzadzila. mysle ze chetnie wprowadza nie tylko calkowity zakaz aborcji, ale takie udgodonienia jak zakaz prezerwatyw i wszelkich srodkow antykoncepcyjnych. w koncu prawdziwa milosc jest tylko po slubie prawda??
Wracajac,zmuszanie innych ludzi do zycia wg Twojego wierzenia (bo to co piszesz to jest wyciagniete z koscielnego belkotu i nijak sie ma z opinia naukowcow czy profesorow zarowno biologii filozofii czy prawa) to jest wlasnie zamordyzm religijny


@mitsue: nie mam możliwości odpisać na cały post bo nie mam dostępu do komputera ale tutaj śmiechem xD

https://wpolityce.pl/swiat/470172-96-proc-biologow-przyznaloze-zycie-zaczyna-sie-od-poczecia

Kilka razy zwracałem wykopkom uwagę, że jedynymi osobami, które w temacie aborcji wyciągają religię są