Wpis z mikrobloga

@Nooleus dwa tygodnie temu miałem świadomy sen że jestem na sali, wokół mnie moi znajomi (nie dziwiło mnie ze tam byli znajomi z gimbazy, liceum, różnych prac etc.) no i zaczęli się cieszyć i mnie witać na tej sali a ja taki zdziwiony pytam z jakieś to okazji a jeden z tych znajomych (operator wózka widłowego sprzed 3 prac, taki fajny Ukrainiec XD) mówi do mnie no umarłeś Mati i to impreza
@Renard15: Ja takiego czegoś nie miałem. Miałem natomiast sny prorocze. Np. kiedy babcia mi umarła śniło mi się że jestem z nią w jednym pokoju ale oczy miała strasznie puste, bez życia i nic nie mówiła, tak się wtedy wystraszyłem że z domu uciekłem. Mam też często efekt dejavu, pojawia mi się myśl co się będzie działo chwilę przed tym i jak postępuje zgodnie z tym to to kurfa się dzieje
@RafalLygrys: @sonko12 @qwert0

Mnie ogólnie dawniej (już mineło to coś) bo z 6 lat temu to gnębią zagadki, czytaj jest jeden powtarzający sie sen i będziesz go miał każdej nocy dopóki go nie "rozwiążesz" albo nie posuniesz fabuły w tym śnie naprzód

jak miałem te 25 lat (szmat czasu temu) to zaczeła mi sie śnić uwaga MATURA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO (nigdy nie pisałem, nie miałem z tym stycznośći, w gimnazjum może
@Renard15: w snach podświadomość też pokazuje co cię trapi, co głęboko siedzi, ale wydaje mi się też że dla ciebie jako bytu może być to jakaś inna rzeczywistość która tak samo jest prawdziwa jak ta tutaj „fizyczna” bo rdzeniem ciebie jako istoty nie jest wyłącznie ten mięsny mech z mózgiem
@Renard15: ja mam 30 lat, a cyklicznie mi się śni, że jestem w liceum, że będę znów pisał maturę, mimo że już we śnie wiem, że ja już ją zdałem, zdaję sobie sprawę, iż "mam spokój", bo w razie W mam już papierek.

A z tą Francuzką rozmawiałem w jej języku, gdzie francuskiego nie znam jakoś super, mam tam rodzinę i tylko kojarzę ze słuchu. Widocznie mózg rejestruje i wie więcej