Wpis z mikrobloga

Napaliłem się trochę na Renault Laguna III Coupe
Niby czytam w necie, że Laguny III zajebiste samochody, dobrze wyposażone, nie psują się tak bardzo, tanie części, tani serwis.
Ale jak z kimś pogadać, to pojawiają się głosy, żeby nie kupować bo tylko problemy są, mechanicy nie chcą naprawiać, w dieslu to już w ogóle #!$%@?, jak już to ewentualnie benzyna ale w sumie to bez znaczenia bo i tak #!$%@? się elektryka a to 4control to już w ogóle lepiej tego nie brać bo nie ma części.
Przeglądam oferty i za wiele tych coupe na rynku nie ma. Większość tych lepiej wyposażonych modeli to diesel, tu poza negatywnymi opiniami, żeby laguny diesla nie brać, dochodzi problem eko debilizmów i jak wiadomo za 3 lata taką laguną do sporej części Warszawy już się nie wjedzie. Ceny też różne bo od 20 do blisko 40k nawet.

Są tu jakieś Mirki mające doświadczenie z tym modelem? Warto czy nie warto? Kogo tu słuchać?

#renault #renaultlaguna #laguna #samochody #kiciochpyta
  • 8
Siedziałem długo na grupie Laguny na fb i użytkownicy trochę przypominali sektę


@BulgarskiTaboret: Tak zazwyczaj jest na każdej grupie każdego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto widział grupy i fora właścicieli passatów albo bawarek, ten w cyrku się nie śmieje
#!$%@? się elektryka


@Stopy_Mariusza: Gówno prawda.

a to 4control to już w ogóle lepiej tego nie brać bo nie ma części.


@Stopy_Mariusza: Części są, tylko drogie. Na szczęście wybitnie się to nie psuje.

benzyna


@Stopy_Mariusza: 2.0T to bardzo solidne silniki.

w dieslu to już w ogóle #!$%@?


@Stopy_Mariusza: 2.0Dci konstrukcji Nissana to jeden z najlepszych Diesli tamtych lat.

Ceny też różne bo od 20 do blisko 40k nawet.
Tak zazwyczaj jest na każdej grupie każdego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto widział grupy i fora właścicieli passatów albo bawarek, ten w cyrku się nie śmieje


@Stopy_Mariusza: No nie. Byłem równocześnie na grupie C5, Mazdy 6, Chevroleta Cruze, Megane 3 i jeszcze jakichś to tylko w Lagunach ludzie się pałowali jakie cudowne to auto, a Vag to gówno XD