Wpis z mikrobloga

@Zwyyrol: i zesrałeś się pewnie w gacie, bo już ci tak na psychice siadłem, że zdjęcia sobie mojej klatki wrzucasz na avatar XD
jeden samiec alfa wystarczy żeby takiego fajtera z 20letnim doświadczeniem złamać?
będę ci sie teraz po nocach śnił tylko się nie zmocz ze strachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zwyyrol: ty za to masz tak mocną psyche fightera z ponad 20letnim doświadczeniem, że cały dzien przeżywasz dyskusje ze mną i zmieniasz avatary na moją cześć, jesteś zwykły pet wykopkowy a sale treningową to widziałeś tylko w internecie xd
@docent1995: ale nie mierz ludzi miarą swojej rodziny bo to niesmaczne. To co u ciebie jest normalne, dla innych jest zwykła, obrzydliwa patologia. No tak przeżywam że kiepie łazisz za mną cały dzień i opowiadasz o tym jakiego dał byś mi ojcowskiego, o sportach walki wiedząc tyle co obejrzysz na pato gali XD krowa która najwięcej muczy, najmniej mleka daje ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak wiec szczekaj
@docent1995: no ja sobie bardzo chętnie zachowam ten awatar, ba mało tego zrobię z niego memy i będę ci przypominać o tym jak ulany, żałosnym oraz zakompleksiony jesteś XD dalej mieszasz w tą rozmowę mojego tate ale mylisz go ze swoim. Jedyne co dostałem od swojego taty to pokaźny spadek bo pochodzę z normalnej rodziny a nie takiej jak u ciebie w której dziecko się karmi nasieniem. A pety to pewnie
@docent1995: już tu takich farmazonów jak ty przerabiałem, pisz ile wlezie XD nie robi to na mnie wrażenia. Jak widać po twoich komentarzach, ty jedyne co od swojego starego dostałeś to patologię XD nie zapomnisz pecie bo to zdjęcie które wrzuciłeś, myśląc że jesteś kozakiem będziesz widział dość często. Jescze raz to podkreślę. Jaka zakompleksiona, mała istota trzeba być żeby starać się wygrać rozmowę wrzucając swoje zdjęcia XD gdybyś ty jeszcze
@docent1995: warto jeszcze wspomnieć, że jesteś tak mała, zakompleksiona istota, że kiedy ktoś napisał Ci jeden nieprzychylny komentarz, musiałeś sprawdzić jego profil i koniecznie coś skomentować XDDDDD żałosna, mała kreatura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwyyrol - @docent1995: warto jeszcze wspomnieć, że jesteś tak mała, zakompleksiona is...

źródło: IMG_6419

Pobierz
@docent1995: czytasz czytasz zakompleksiona piczko ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie znam tego gościa nawet ale jak widać wyczuł zakompleksionego, malutkiego człowieka z daleka, tak samo jak ja. A teraz do budy! Gułag jutro nie wybaczy. A na dobranoc jeszcze raz zawiedziony ziomuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwyyrol - @docent1995: czytasz czytasz zakompleksiona piczko ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie znam teg...

źródło: IMG_6417

Pobierz
@docent1995 uuuu, szybciutko cie tu moderacja do pionu stawia piesku ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypomnę w takim razie jeszcze ze od 6 godzin jestem na czarno a ty dalej nóżki pilnujesz ale frolika i tak dzisiaj nie dostaniesz XDDDDD