Wpis z mikrobloga

@karol-blabert: Instaluj na świeżo bez Complete, a ktokolwiek ci go polecił na pierwszy raz zasługuje na liścia. Complete nie nadaje się na pierwszy raz bo zmienia sporo elementów rozgrywki i ułatwia grę, a tak na pierwszy raz się nie powinno.

I nie, Autumn Aurora na pierwszy raz też nie bo też zmienia rozgrywkę. Co najwyżej dodaj Zone Reclamation Project i nic poza tym. Parę łatek błędów i graj tak jak Griga
@login4znaki: Taka prawda super gierkę zapamiętałem, a po latach takie rozczarowanie. Zagrałem w surową wersję i czuć, że miała potencjał i pewnie jakieś mody mogą ją znacznie ulepszyć. Ja sobie niestety popsułem wspomnienia.
@login4znaki: Akurat CCz > ZP > CzN też dobra kolejność, bo Czyste Niebo jest koślawe i można się do niego zrazić.

Albo inaczej, można CCz > CzN > ZP, ale jak ktoś się zrazi na CzN to może zostawić na później i przejść do ZP.
@karol-blabert: Powiem tak - klimat ta giera ma super, ale skrypty są beznadziejne... doszedłem do momentu, gdzie wrogowie wybiegali w nieskonczoność zza jakiegoś wagonu pociągu, zabiłem z 50, całą amunicję poświęciłem, a oni dalej się mnożyli... wkurzyłem się i dałem sobie spokój.
@vulcanitu: Zachowanie wrogów, skrypty wojny ugrupowań, pozorna otwartość map, za wysoki na okazjonalną zabawę poziom trudności, czułem, że gram w przestarzały technologicznie produkt. Ale pomysł, klimat, nawet fabuła trzyma poziom.