Wpis z mikrobloga

Jak ogarnąć #medycznamarihuana ?
Nigdy zielska nie paliłem. Mam już drugie leki od psychiatry i gówno dają. Najpierw Wenlafaksyna, teraz wortioksetyna (Blinterix) i w obu przypadkach zero jakiegokolwiek efektu.
Widziałem gdzieś sugestię, żeby spróbować medycznej, ale wątpię, że psychiatra wystawi taką receptę.
#depreaja #psychiatria #cbd
  • 23
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: nie masz pojęcia nt. podstaw biologicznych zioła,

schizofernikowi nie dałbym mocnej sativy, max to hybryda 70%/30% - 80%/20% w dodatku z miksem CBD/CBG w stosunku 2:1 lub 1:1 żeby tego THC było sumarycznie NIEWIELE

dlatego są odmiany np. penelope gdzie jest 8%THC/7%CBD, CBD/CBG ma silniejsze powinowactwo do receptora w porównaniu do THC i tym samym "wygrywa" walkę o wiązanie czyniąc THC nieaktywnym

dlatego takie odmiany są dla ludzi pracujących z
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: biorę info tylko od tych ogarniętych ludzi, którzy nie ładowali się po kablach, a jedynie dotykają mj. Takich ludzi nie jest mało. A Ty to przedstawiasz tak, jakby tam byli tylko konkretni ludzie.
W tych linkach masz też przytoczone dane dotyczące ludzi.
Powtórzę, udowodnij mi publikacjami naukowymi i badaniami, że ponad wszelką wątpliwość takie mixy nie szkodzą ludziom. Bo ja mogę odbić ten argument tak samo jak Ty - nie
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: mimo, że trochę przestrzeliłeś z 2 kwestiami (badania na myszach, które są normalną i powszechnie stosowaną praktyką + ignorowanie praktycznej wiedzy kumatych ludzi z Hyperreala, którzy zarabiają ecie pecie na ziółku), to dzięki że poświęciłeś swój czas. Będę teraz wiedział.
  • Odpowiedz