Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pilaf: Ponieważ Konfa nie rządziła i na razie niczym nie zawiniła motając w polskim prawie, pozdrawiam, mam nadzieję że wyjaśniłem.
  • Odpowiedz
@Pilaf: Wipler to taka fałszywa morda, że zastanawiam się dlaczego opuścił PIS, bo przecież by tam pasował? W sumie może dlatego że tam był szeregowym posłem a w swojej sekciarskiej konfie może być prorokiem
  • Odpowiedz
Ponieważ Konfa nie rządziła i na razie niczym nie zawiniła motając w polskim prawie,


@lologik: zawinili przykładając rękę do zakazu aborcji, nniektórzy obecni konfederaci byli w rządzie pis, głosowali za utrzymaniem immunitetu pisowców (np. Kaczyński)

O borzu jakie to jest szczęście że KO+TD+NL > PiS+Konf.
  • Odpowiedz
@lologik: Uwaga wykopek odkrywa, że politycy zmieniają partie tak jak piłkarze zmieniają kluby. Tylko ostrożnie z tą wiedza, bo zaraz odkryjesz, że często robią to ze względów finansowych lub przez to, że mają w ten sposób większą szansę na wygraną xD
  • Odpowiedz
@lologik: Kiedy Sikorski był w pisie, konfiarski bocie? Był ministrem za rządu, ale nie był nigdy w partii.
Btw bardzo ciekawe że nie ma tu Giertycha - bo Giertych, który był wówczas koalicjantem pisu, miał jako jednego ze swoich parobków za LPR'u Krzysia Bosaka XDDD
suwalskimroz - @lologik: Kiedy Sikorski był w pisie, konfiarski bocie? Był ministrem ...

źródło: 12953930269764

Pobierz
  • Odpowiedz
Ojej, ludzie zmieniają poglądy, coś niesamowitego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie to co prawdziwy konfiarz który od gimnazujm nie wyrósł z korwina.
  • Odpowiedz
@lologik czyli jeśli hipotetycznie Konfa dojdzie do władzy, wtedy automatycznie PiS=Konfa=PO?
W takim razie nie ma sensu głosować na konfę, bo to jak głos oddany na PiS i PO. I to tylko dlatego, że jacyś posłowie byli kiedyś w której z tych dwóch partii.
Zajebista logika xD.
Może jeszcze dodaj, że to prawda, bo ludzie nigdy nie zmieniają poglądów
  • Odpowiedz