Wpis z mikrobloga

Pacjent #motorola G72, po ostatniej aktualizacji do Androida 13 Wi-Fi samo się włącza. Nie raz miałem pobudkę w nocy dźwiękami z powiadomień bo się internet postanowił sam włączyć. Szukałem czegoś w Google ale posty na forach albo dotyczą Iphonów albo są z 2014r więc gówno się dowiedziałem. Opcję "Włącz Wi-Fi automatycznie", czyli to uruchamianie gdy będę w pobliżu zapisanej sieci wyłączyłem, a i tak dzisiaj o 2:00 w nocy miałem pobudkę dźwiękami z messengera bo się włączyło Wi-Fi. Pomóżcie, gdzie szukać przyczyny? Chce się kuźwa w końcu wyspać xD

#android #telefon #android13 #g72 #wifi
  • 5
  • Odpowiedz
@Kamilek2323 większość ludzi ma raczej dowolne źródło internetu włączone, a telefony domyślnie nie pokazują powiadomień w nocy dopóki ktoś nie zadzwoni albo sam nie odblokujesz wtedy.
Nawet jak ściszasz to możesz ustawić na ile godzin ma milczeć z wszelkimi powiadomieniami
  • Odpowiedz
  • 0
@cukru: po to wyłączam Wi-Fi na noc żeby nie wyciszać dźwięków ani nie uruchamiać trybu nie przeszkadzać. Dźwięki w telefonie muszę mieć włączone w razie jakby ktoś do mnie dzwonił.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamilek2323 Przecież możesz to bez problemu skonfigurować żeby tryb zezwalał na połączenia i wiadomości, czy to od wszystkich, czy tylko konkretnych osób
  • Odpowiedz