Wpis z mikrobloga

@peetee nie ma to jak merytoryczna dyskusja z WyKoPkIeM, wspomniałeś 39 rok i jak wyszliśmy wtedy na sojuszach ??? Umiesz liczyć licz na siebie dzbanie. Ja piszę by Europa sama zadbała o swoje bezpieczeństwo a ty mi że Hitlera bym popieral, no zjeb w czystej postaci
@sabboko: I kto tu jest półświatkiem teorii spiskowych? XD


@victordeleco2: no bo założenie farmy trolli jest tak bardzo trudne, że aż niemożliwe. Dlatego pisowcy takimi zalewali polski internet, ale kilka zamordystycznych krajów z pewnością nie da rady, żeby pomóc w wyborze korzystnego dla siebie kandydata w najważniejszych wyborach na świecie.
gościu, wybucha wojna przy granicy NATO, z wielkim prawdopodobieństwem rozlania się dalej. Rosja przestawia gospodarkę w tryb wojenny, a my co robimy? Umiesz liczyć licz na siebie a nie polagaj na silniejszym kumplu mieszkającym kilka tysięcy kilometrów dalej. I gdzie baranie bronie Trumpa??? A jak na razie to poprzedni jak obecny rząd póki co gra przeciw polskiemu interesowi.


@omnitreks: ile kacapskiej spermy wypiłeś, żeby wchłonąć tak dobrze kremlowską retorykę?
@omnitreks: nic w porównaniu do mnie czy nic? xD

Nawet po polsku nie umiecie pisać i sami sugerujecie, że zgodnie z tym co piszę, to pijecie kacapską spermę xD

Na podstawie powyższego zakładam, żel jesteś Saszą czy innym Ivanem, albo mieszkasz w jakiejś zapyziałej wsi w Polsce B, stary to alkoholik, Ty nie masz matury, a twoim życiowym osiągnięciem była praca na produkcji, bo gdyby twoi starzy mieli by więcej chęci
na pasku płac putina.


@Volantie: Gorzej - na pasku płac Amerykanina, który w obecnym lewackim kryzysie musi z własnej kieszeni wykładać forsę na tytuł "żandarma świata" za psi wuj. No to może wreszcie na czele państwa stanie ktoś ktoś mu da spokój i pozwoli się odkuć.
no to nie wiem, może Niemcy i Francja zaczną w końcu wydawać te 2% PKB na zbrojenia zamiast traktować USA jako prywatnego ochroniarza? Bo ja tu widzę standardową wykopową schizofrenię


@ArekMaupa: ALE CZEGO NIE ROZUMIESZ LEWAGUUU NIE MA ZADNYCH DOWODÓW NA TO ZE TRUMP GRA NA OSŁABIENIE USA I NATO, BO ON CHCIAL BUDOWAC PLOT NA GRANICY Z MEKSYKIEM LEWAGUUUU, LEWAGU SŁYSZYSZ. LEWAGU.