Wpis z mikrobloga

gówno prawda, Kaczyński zbudował swoją pozycję na kontaktach z ruskimi. Poczytaj sobie z kim Jarosław pił wiele miesięcy wódkę na początku lat 90, przez co potem miał hajs na swoje strategiczne, polityczne cele.


@wuwuwrerer: Mózg by ci chyba #!$%@?ło gdybyś się dowiedział z kim Wałęsa pił kiedy wpadł na pomysł "nato-bis". Masz poczytaj sobie: https://pl.wikipedia.org/wiki/NATO-bis

Generalnie picie alkoholu to w latach 90. był standard polityki zarówno krajowej jak i wschodniej, w
  • Odpowiedz
radio Maryja, nadajniki fal krótkich w Rosji


@matowy: Myślałem, że chociaż pod Samoobronę to podciągniecie, która swojego czasu faktycznie miała realne kontakty ze wschodem. Ale nie będę wam już więcej podpowiadał, sami zaróbcie na wypłatę ;)

Szkoda mi czasu, ja zazwyczaj rozmawiam z poważnymi ludźmi na poważne tematy. Kto włoży trochę wysiłku to coś z moich wpisów wyciągnie. Taplajcie się dalej w swoim sekciarskim bagienku, nic do was nie mam -
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: ogladnij sobie wywiad na radio Zet z Grucą i Piątkiem z zeszłego tygodnia o powiązaniach Kaczyńskiego z ruskim wywiadem. Generalnie raczej nie wchodze w dysputy z ludźmi, którzy pozjadali wszystkie rozumy, bo znasz się na komputerach i tak dalej. Po prostu wychodzę z założenia że wiesz mniej niż taki dziennikarz śledczy, którego przytoczyłem wyżej, albo chociażby Szwejgiert, czy Piński. Żyj dalej sobie w swojej bańce nieomylności mały człowieku.
  • Odpowiedz
@pieknylowca:

: Jarek który swoją karierę zbudowal na tym że mu ruscy brata zabili moze być pośrednikiem Kremla - jeśli ktoś w to wierzy to naprawdę jest gorzej niż głupi


mówisz o tym samym jarku który wykańczał swoich koalicjantów jednego po drugim?
  • Odpowiedz