Wpis z mikrobloga

#bieganie #butydobiegania #januszebiegania
Hej. Planuję kupić jakieś nieco lepsze buty do biegania.
Bywały lata, że biegałem po kilkanaście km co 2-3 dni. Ale miałem ze 2 lata przerwy. Wynikało to z lenistwa ale także z tego, że miałem nieco problemów z kolanem.
Chce wrócić, ale żeby nie nabawić sie kontuzji, wyczytałem, że warto mieć dobrą amortyzację.
No i wpadły mi 2 modele w oko:
Nike pegasus 38 (CW-7356) za 360 zł
Nike renew run (CK-6367) za 270 zł.

Pytanie, czym sie różnią? Czy pegasusy są lepsze? A może Jeszcze coś innego polecacie?
  • 5
@noobarian: pegasusy 38 za 360 to mocna przepłacona opcja, ubiegłoroczną 39 można dorwać za 230-260zł.

Renew to niskobudżetowy but do biegania od Nike, pewnie kilka klas gorszy od pegasów.

A jakie polecamy? Wygodne, takie co nie uwierają i dobrze leżą na stopie. Iść do sklepu i poprzymierzać.
@noobarian: można dorwać, a nie że są w reguralnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio były 2 tygodnie temu na zalando-lounge, na black friday na nike.com jak dobrze pamiętam, sklep biegacza też swego czasu miał podobną cenę.

Po prostu trzeba polować, ale tak czy siak na samo rozpoczęcie wystarczy przejść się do decathlonu i kupić jakieś kipruny z ich kolekcji, w zupełności wystarczą.