Wpis z mikrobloga

@power-weak: tak to cope, uważa się tak tylko dlatego że wielu ładnych ludzi jedzie na easy mode, gdyż mogą. Za to brzydki musi ciężko pracować na siebie i się wykazać żeby ludzie jakoś go zaakceptowali. Gdyby ładny nie miał wyboru i musiał by zasuwać jak ten brzydki na szacunek i uznanie to jestem pewny że % ładnych osiągających sukces byłby większy niż %brzydkich. Jednak wielu ładnym się nie chce i jadą
@Alzena napisałem że średnio nie zawsze i napisałem że sam nie wiem czy to prawda dla porównania taki Nikola Tesla był według mnie ładny i również wybitnym naukowcem (inżynierem) więc no to zależy
@Alzena Wydaje mi się że to może przez to że Brzydkie osoby muszą się starać w życiu i stąd odnoszą takie sukcesy podczas gdy ładni nie muszą i mogą w sumie nić specjalnego nie robić
@power-weak no ale jeśli ktoś nie ma predyspozycji w danej dziedzinie to i tak nic nie zdziała . W sensie - ładna osoba tylko dlatego, że jest ładna nie stanie się np. wybitnym muzykiem/matematykiem/chemikiem. Ładna osoba moze mieć pewne przywileje w sytuacjach społecznych, być lepiej ogólnie odbierana przez innych, ale jeśli chodzi o twarde, mierzalne zdolności np. zawodowe - najczęściej atrakcyjny wygląd nic nie da jeśli nie stoją za tym konkretne umiejętności.
@Alzena masz rację choć też może być i tak że ładne Osoby pomimo tego że mają tam jakieś umiejętności to jednak wola np: pokazywać dupę na Instagramie niż rzeczywiście coś robić a Brzydkie osoby takiej opcji nie mają więc dlatego tyle wybitnych ludzi raczej ładna nie była a dużo ładnych ludzi który mogli by coś rzeczywiście osiągnąć tego nie robi bo im się po prostu nie chce "bo po co"
@power-weak jestem uważany za ładnego i w wieku 4 lat czytałem i pisałem płynnie więc chyba cope (albo mam aspergera bo nie ogarniałem więzi międzyludzkich, dopiero po przeczytaniu kilku książek nadrobiłem)