Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: to mogę dostać preferencyjny kredyt 2% bez żadnego zabezpieczenia i wkładu własnego, żeby założyć własną firmę? Nie? No a rolnicy mogą xD no ale jak ktoś nigdy nie był na roli to jest najmądrzejszy
  • Odpowiedz
jak pisze tym debilom ( bo niby wielcy znawcy i wykształceni), że dofinansowania z UE są praktycznie w każdej branży to mnie wyzywają xD


@siodemkaxx: ale już jakoś o podatkach nie piszesz co nie? Pasożyty...
  • Odpowiedz
to mogę dostać preferencyjny kredyt 2% bez żadnego zabezpieczenia i wkładu własnego, żeby założyć własną firmę? Nie? No a rolnicy mogą xD no ale jak ktoś nigdy nie był na roli to jest najmądrzejszy


@maximilianan: a gdzie rolnik taki może dostać? to była jednorazowa akcja i dobrze, bo na zachodzie rolnicy mają od wielu lat kredyty na 1% i limit w zależności od wielkości gospodarstwa, obrotowe inwestycyjne itd. a u
  • Odpowiedz
@maximilianan: no i? rozumiesz, że poza tym jednym kredytem 2% który w 2023 roku był stworzony i w tym prawdopodobnie bedzie kontynuowany ale z mniejszą pulą, reszta nie wygląda tak "dzień dobry poproszę kredyt na 2%, dziękuje"
tylko musisz spełnić w #!$%@? różnych kryteriów i możesz dostać tylko na określone cele? no i oczywiście limity tych kredytów to jest kilka milionów na cały kraj xD
  • Odpowiedz