Wpis z mikrobloga

Ktoś wie przeciwko czemu protestują te ćwierćmózgi na traktorach? Bo w europie rolnicy protestują przeciwko zielonemu ładowi który wprowadził Wojciechowski z PISu XD Żeby pokazać kuriozum sytuacji:

Rolnicy (prawie 70%) wybiera PIS -> PIS mianuje Wojciechowskiego na komisarza ds. Rolnictwa w UE -> Wojciechowski rozpier*ala unijne rolnictwo (2020) -> rolnicy ponownie głosują na PIS (prawie 70% XD) -> #!$%@? TUSK :/

Mieliście okazję protestować przy urnach 15 października i znikoma część głosowała na partię agrarną bo ksiądz na ambonie powiedział, że bozia wybrałaby prezesa.

„ALLLE BEZ ROLNIKÓW NIE JEDZENIA !!!111oneone”. Bez pracowników transportu, kasjerek i pracowników wodociągów też nie ma jedzenia a oni nie blokują dróg przez swoje głupie wybory. Proszę ponosić konsekwencje swoich czynów jak każdy inny normalny obywatel. Pieski solidarności Dudy wiadomo co wiadomo czym.

#sejm #polityka #bekazpisu #rolnictwo
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ReprezentujeJP: to jest w ogóle zabawne, że te zjby teraz przypominaja strajki o zboże z Ukrainy, które prowadził Kołodziejczak xD wtedy pis na nich lał ciepłym moczem, solidarność miała ich w pompie, a teraz się nagle obudzili i rolnicy uważają, że strajkują przeciwko płodom rolnym z Ukrainy xD

No polscy rolnicy nie potrafią myśleć samodzielnie i ktoś im musi mówić co mają robić. Im jest wiecznie mało, wiecznie źle, preferencyjne
  • Odpowiedz
@ReprezentujeJP: w Twoim wpisie nie ma gramy prawdy, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Dopuszczasz się manipulacji! Rozumiem godzisz się na nowe podatki i obciążenia? Durnie, durnie i jeszcze raz durnie co to pulsują!
  • Odpowiedz
@MC_Bono: w kwestii godzenia się to mam taki sam wpływ na to jak każdy inny obywatel kraju w demokracji parlamentarnej. A co do grama prawdy to proszę podaj mi dowowdy co jest nie prawdą? Kto skonstruował zielony ład? Na kogo głosowali rolnicy? Czekam na statystyki.
  • Odpowiedz
@ReprezentujeJP: zobacz zrzuty ekranu, które wrzuciłem. Piszesz, że to wina PiS my tam głosowaliśmy. Ile razy było na wykopie, że mieszkańcy wisi i rolnicy to nie 1 do 1. Prawda jest taka, że protestujemy przeciwko rządzom i posłom, którzy to zatwierdzili zatem każdemu w kolejności PO,PIS europosłowie z różnych partii to zatwierdzili. Dlaczego nadal kłamiesz dalej? Pytam się czy popierasz nowe podatki z jakimi niesie Zielony Ład a już kilka
  • Odpowiedz
@ReprezentujeJP tylko prawda może masz wyzwolić. Gonić Was populistów. Kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Walczymy o każdego obywatela. Ponieważ zielony ład uderzy w każdego po prostu ludzie nie są tak świadomi jak rolnicy. Postulatów oczywiście jest więcej tranzyt z Ukrainy, cukier, zboża, owoce. Wysokie ceny energii, paliw itp. Wkleiłem zdjęcia wystarczy poczytać.
  • Odpowiedz
@MC_Bono: Ale 67% rolników a nie mieszkańców wsi popiera PIS mały manipulatorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tegoż właśnie powodu popieram. Popieram całym sercem, mam nadzieję, że wam #!$%@?ą takie podatki, że się nauczycie życia.
  • Odpowiedz
@ReprezentujeJP ok teraz to już masz poziom trolla. Przecież te podatki są przeznaczone dla wszystkich. Napisałeś 67% i nic więcej. Nawet nie odnosisz się do moich informacji, które wrzuciłem. Maskara jak łatwo ludzi zmanipulować. Popierasz zatem Zielony Ład i to, że wszystkim dowalą. Szkoda mi twoich rodziców bo muszą utrzymać człowieka, który popiera zamordyzm. Zaraz będzie 400 naiwnych ludzi poddanych manipulacji.
  • Odpowiedz
@MC_Bono: @marcinkox3 Bardzo trafione komentarze muszę przyznać bo wkraczam w ten okres gdzie to ja będę utrzymywał swoich rodziców. A co do do finansów to zapewniam was, że nie musicie się o nie martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zażalenie na podatki wprowadzone przez PIS można złożyć w najbliższym kościele.
  • Odpowiedz
@ReprezentujeJP no tak, fajną logiką się posługujesz, tobie żyje się dobrze, więc innych wyzywasz od ćwierćmózgów, bo protestują swoje niezadowolenie, jednocześnie wkładając wszystkich do jednego wora, bo przecież 70% rolników głosowało za pisem. Ja głosowałem na 3D, to twoim zdaniem mogę zamanifestować, że dochody r/r spadły mi o połowę przez #!$%@?ą politykę rządu i ue, czy nie, bo jestem #!$%@? rolnikiem i ciągnę dopłaty?
  • Odpowiedz