Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie Mirki mam pytanie odnośnie legalności aktywacji windows 11 / 10

Chce aktywować windows 10 za pomocą https://msguides.com/windows-10 i boje się, że zapuka policja za taką aktywacje.
Wiem, że jest to nielegalne ale słyszałem też gdzieś na forum prawnym, że jeżeli dla użytku własnego i nie służy do monetyzowania firma sklep itp. Wtedy tak można i nikt nic nie zrobi. Według microsoftu przyjeżdza CBŚP i przybija grupe ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet kto wie ..... Jaworka.
Czy moge to zrobić i nie dojdzie do sztumu? Ogl komp do gier na RTX 4000 i win 10 bo 11 ma ujowe gui i teraz problem dać microsoftowi 1500zł za jeden klucz i malutki pendrive, czy aktywować za free (i czy jak to zrobie przyjdą po mnie o 6:00)

#prawo #pcmasterrace #serwispc #aktywacja #licencja #windows #pomocy #kiciochpyta #informatyka #elektronika



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
słyszałem też gdzieś na forum prawnym, że jeżeli dla użytku własnego i nie służy do monetyzowania firma sklep itp. Wtedy tak można i nikt nic nie zrobi.


@mirko_anonim: to chyba prawnik po OHP ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie można co nie znaczy że cię złapią i ześla do gułagu
@mirko_anonim: Tylko straszyć umieją, aktywuj za pomocą msguides, sam tak aktywowałem kilka laptopów i nic się nie stało, nie bój się. Mówie szczerze nie będzie żadnej policji ani szturmu, nie ma znaczenia czy firma czy prywatny ty nie piracisz to jest legalne rozwiązania, chociaż na oficialnym wątku poświęconym msguides na oficialnym forum ms była wzmianka, że jak to zrobisz przyjadą i dostaniesz conajmniej 5 lat, Pan aktywował sobie windows a jedyne