Wpis z mikrobloga

@pawelswd: Do czasu. Już na programach chcą go zastąpić Szczurem. Nie ma ludzi niezastąpionych. Był kiedyś taki Alek bez r, co myślał że im będzie bardziej pomocny, tym mocniejszą pozycję sobie zbuduje.
@Goatlord: zasięgi Szalonego,a zwyrola to jak porównywanie Śnieżki do Mount Everest. Obiektywnie Wardęga gwarantuje dodatkowo min 60 tyś Watahy, która inaczej by nie kupiła PPV
@pawelswd: Chłopie, ale sam stawiasz tezy, które dzielnie obalasz. Publika Wardęgi chce FAME, więc on musi to oglądać. Dwa, aby na kimś się zemścić wcale nie trzeba go kasować w 100%. No i po trzecie. To że ktoś kupił kiedyś z reflinka Wardęgi nie oznacza, że tylko dla niego coś ogląda.
@pawelswd: Zobacz jakie nazwiska były na karcie przed Wardęgą i po? W którym miejscu swojej kariery był Kasjo czy Ferrarka przed i po? Ci co kupowali FAME bo przeszedł tam Sylwek już dawno będą go kupować z nim lub bez.
@pawelswd: Poza tym, co ty #!$%@??

FAME 10 sprzedało 700k licencji, a Sylwek doszedł na 13 edycję.

Ponad 700 tysięcy subskrypcji pay-per-view sprzedali organizatorzy gali Fame MMA 10. Informację ujawnił jeden z bohaterów ostatniej gali Norman Parke. Jest to wynik bezkonkurencyjny w polskich warunkach.


Źródło: https://www.sport.pl/inne/7,102005,27171198,fame-mma-demoluje-konkurencje-gwiazda-zdradzila-wyniki-sprzedazy.html

20 lutego 2022 do przedsięwzięcia dołączył Sylwester Wardęga i wspólnie z Hubertem Mściwujewskim poprowadził konferencje przed edycją Fame 13[6]


Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Fame_MMA
@Goatlord: Ja mówie o Fame Friday Arena . Też masz w uj zasięgowe osoby typu przydupas Czajnika,Bombel, Szmagata,Xayoo czy Amadi, ale jakoś nie wykręciło to 400 tyś jak gala z Wardęgą tylko 200 tys PPV. Poza tym Fame 10 był chyba po 20 zł wtedy więc cięzko to porównywać.
pawelswd - @Goatlord: Ja mówie o Fame Friday Arena . Też masz w uj zasięgowe osoby ty...

źródło: uid_6cfcf34ae0a941e0b3dd0183089b9d24_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_karta-walk-gali-fame-mam-friday-arena-2-jest-pelna-gwiazd-fot-fame-mma

Pobierz
@pawelswd: Teraz to niby, że Arena? Rlly? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Widzę korelację w postaci lepszego terminarza i powrotu Kasjo i sztamy z innymi federacjami. Baxton po Pandorze też dla niektórych może być ciekawy. Przeceniasz Zwyrola. Więcej dał im Natan, który nie ma żadnej społeczności i jego konflikty. Każdy może się walnąć w internecie jak ty. Życie płynie dalej. Nie płacz już kocik.
@pawelswd: Inny target. Inny budżet. Ja kupuję. A to że ty nie kupujesz, to nie wiem. To nie jest moja brocha, ale uważanie że jest się reprezentatywnym dla 60k pał życiowych. No trochę skromności. xD
@pawelswd: Cherry picking. Przegoogluj sobie. Jeśli Wardęga by prowadził PRIME dalej byłyby takie liczby. Z Hellbojami większych nie da się wygenerować. Tak samo jak z kart FFA i słabszych kart, w napakowanym terminarzu nie dało się więcej wycisnąć.