Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ploomberg widzę że filtr kubełek jaki w takim litrazu? Skąd w dojrzałym baniaku bierze ci się film białkowy? U mnie tylko na początku się pojawił i zapomniałem jak wygląda. Co to za roślina czerwona z prawej strony? @Zly_On czemu za małe? Magicy trzymają je w kostkach 30L albo w 54L.
  • Odpowiedz
  • 0
@Igrekpl:
Kupiłem tetra ex 700+, chodzi skręcony na 50 prcnt. Jak się odkuję po tym zestawie będzie jak znalazł do 112l.
Film to nic innego jak resztki organiczne, więc w dojrzałych też się zbiera. Filtr nie chodzi na max, żeby nie było pralki, więc tafla wody jest praktycznie nieruchoma i przez napięcie powierzchniowe ( chyba) takie związki kumulują się pod tafla.
Rotala HR'a
Ma trochę racji, bo to neony czerwone, przegiąłem
  • Odpowiedz
  • 0
@Igrekpl: kurde to jak to jest 125, to wiem jak starą urobię na 112. Sam chyba w nocy nie zasnę xD. To jest moje pierwsze akwarium, ma 65l, a ja pierwszej nocy się budziłem pare razy i spać nie mogłem, bo się bałem, że cos jebnie albo filtr się rozszczelni i mi wodę wypompuje xD
edit: jak zalewałem zbiornik i tak latałem z tymi wiadrami, to sobie uświadomiłem ile to jest
  • Odpowiedz
@ploomberg dlatego kupiłem wiadro 20L i już szybciej. To też mój pierwszy baniak, rok czasu już ma. BTW gurami to ogólnie ryba terytorialna dlatego gania reszte szczególne samce.
  • Odpowiedz
@Igrekpl: dlatego że neony lubią się rozpędzić od lewą do prawa, ogrom akwarystów Ci powie o tym że neony są do długich wielolitrazowych akwa.
  • Odpowiedz