Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak mnie to #!$%@?. Jak wszyscy na mownic6 mówią że faceci #!$%@?ą kobiety w domu to jest spoko nikt nie ma nic przeciwko. Mąż zgwałci kobietę. Można sobie spokojnie o tym dyskutować na mownicy. Nikt nikomu nie zabiera głosu. Powiesz ze gej kogoś wykorzystał i już mowa nienawiści i koniec dyskusji wyłączamy mikrofon XDDD Społeczeństwo LGBT nawet nie zdaje sobie sprawy jak to jeszcze bardziej nakręca ludzi konserwatywnych do walki z LGBTQ
#sejm #polityka
  • 9
@PiccoloColo Aczkolwiek tego też nie wiadomo czy systemowo bo nawet gdybyś chciał to zbadać to pochodzi pod mowę nienawiści. Więc tu jest problem ze nie można tutaj rozmawiać na statystykach bo wszystko co przeciwko LGBT to mowa nienawiści ( ͡º ͜ʖ͡º) A statystyki że mężczyzna w związku z kobieta #!$%@? żonę to spoko no i właśnie dobrze ze takie są. Przemoc ponadpodzialami.
@PABLO__ESCOBAR: rozumiem twój punkt widzenia, jednak porównujesz dwie różne grupy. LGBT kontra mężczyźni. Mężczyźni mają jedynie jedną grupę, która obejmuje nie mężczyzn - kobiety. Gdyby była dyskusja, że kobiety znęcają się nad mężczyznami, sądzę, że żadnej cenzury by nie było.
Tutaj jest mowa natomiast o grupie osób związanych pod idea LGBT. Gdyby w sejmie wyszedł poseł i mówił, że katolicy gwałcą dzieci, to też Hołownia by zareagował.
@myidioci Masz rację. Źle to zrozumiałem. Ale np ile jest gwaltow wśród katolików też powinno być badane tak samo i wśród LGBT gdzie ten odczynnik jest większy czy mzoe mniejszy. A nie mozna. Nie rozumiem czemu. Przecież jak ktoś chce się kochać to niech się kocha i facet drugiego faceta a statystyki przecież mogą nam pomóc w walce z przemocą.
@PABLO__ESCOBAR: nie znam badań. Problem jest taki, że żyjemy w takim świecie, w jakim żyjemy. 100 lat temu sytuacja była odwrotna i tępiono homoseksualistów. Można z tym walczyć i przegrać, bo takie zmiany zachodzą w długim okresie i nawet zmiana konstytucji gówno zrobi, gdy cały świat jest w innym miejscu. Można się oburzać, ale tak to już działa. Nie da się prowadzić polityki w oderwaniu o innych państw. Jeśli wszędzie LGBT