Wpis z mikrobloga

@wilcze_ziele: W 1 rozdziale raczej trudno ubić całą grupę wargów. No chyba, że masz jakiś w miarę dobry łuk czy kuszę i zapas strzał/bełtów to wtedy możesz spróbować wspiąć się na jakąś okoliczną półkę skalną czy głaz i stamtąd je powystrzelać.
@wilcze_ziele: Te z kotliny można powystrzelać z półki skalnej po lewej (jak patrzysz wprost na jaskinię, przed którą są te wargi), ale nie z tej na którą możesz wbiec, ale z tej wyższej - tam już wargi nie powinny się dostać.
Z tymi koło Sagitty jest większy problem, ale też da się pokombinować. Ja raz wlazłem na dach stodoły i stamtąd do nich strzelałem :P Jak są za daleko dla łuku
@wilcze_ziele: To spróbuj je w takim razie zlurować wieczorem do farmerów przy ognisku to zrobi się prawdziwy kocioł, ale jak trochę pomożesz farmerom to nie powinni paść :D Ja tak kiedyś zrobiłem i się udało chyba za trzecim czy czwartym razem zrobić tak, że żaden z farmerów nie zginął, a ja zadałem wargom ostatnie ciosy i zgarnąłem expa ;)
Tak samo też kiedyś zrobiłem z wargami za farmą Akila, też je
  • 1
@Davos87 no dzisiaj udało mi się w sumie spróbowałem na dwa sposoby.
1. Udało mi się wejść na jedno drzewo i spamowałem szkieletami. Parę razy spadałem z drzewo ale szybko udało się wchodzić :P tylko jeden warg na chwilę się odłączył i ubił mi Tilla na farmie
2. Drugi sposób jaki próbowałem to za którymś razem udało mi się zrulować je na półkę pod jaskinie sagitty i szybko wejść na półkę skalna