Wpis z mikrobloga

Ktoś w PiS-ie postanowił w końcu pogonić ''bezstronnych'' youtuberów. Zychowicz wyprodukował z siebie już drugi film o CPK oraz trzy shorty, chociaż rzadko je nagrywa. Autor Dla Pieniędzy zrobił sobie przerwę od bronienia obronnych zakupów Błaszczaka i nagrał film o Obajtku. Stanowski wystartował ze swoim nowym kanałem Zero, w którym wraz z Mazurkiem robili dobrze Andrzejowi, a i zorganizowali debatę o CPK. Tylko u Wolskiego coś cicho (jakoś po wyborach przestał chwalić MON), chociaż tu trzeba podkreślić, że wylądował w PiS-owskim projekcie Stanowskiego.

#pis #bekazpisu #bekazprawakow #cpk #youtube #zychowicz #stanowski #polityka
Logytaze - Ktoś w PiS-ie postanowił w końcu pogonić ''bezstronnych'' youtuberów. Zych...

źródło: historiapisowska

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Logytaze: To wszystko byli zawsze kryptopisowcy. Swoją drogą w sumie od dawna było wiadomo, że pis #!$%@? się do tego centralizacyjnego gówna i będzie na tym próbował wypłynąć, bo to rzecz idealnie skrojona pod ten miękki, obrotowy elektorat pisowski, który na hasło "Niemcy", albo jakieś wielkie, centralizacyjne spierdo-przedsięwzięcia przylatuje jak muchy do stolca, ale oczywiście PO tego nie przewidziało, nie wyczuło nie przygotowało zawczasu odpowiedniego kontrataku, żeby to zgasić jak
  • Odpowiedz
  • 55
@mkorsov: W swoim głównym wpisie pominąłem fakt, że istnieje ''mój przyjaciel nie-PiS-owiec co to jest za CPK'' - jest nim właśnie Maciej Wilk, ekspert, który wyrósł spod ziemi i od początku swojej internetowej kariery produkuje posty o CPK niczym Kukiz o JOW-ach w latach swojej świetności.

Tak, Jacek Wilk wystąpił u Zychowicza, a ostatnio robił dobrze CPK także u Stanowskiego w Zero. Typowy niezależny ekspert zza granicy, co to nagle
  • Odpowiedz
@Logytaze typ był członkiem zarządu i chyba wiceprezesem lotu

obejrzyj sobie na spokojnie odcinek u zychowicza i zobacz że każdy argument za budową cpk podparty jest oficjalnymi danymi
  • Odpowiedz
  • 10
typ był członkiem zarządu i chyba wiceprezesem lotu


@mkorsov: I skończył w bodajże kanadyjskiej firmie lotniczej, która miała problemy z prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego piszę o przypływie patriotyzmu. Dziwne, że taki ekspert z międzynarodową karierą poczuł powołanie, aby rozpisywać się o CPK na Twitterze.
  • Odpowiedz
  • 2
Chciałbym posłuchać rzeczowej debaty w tvp TVN Polsacie, mają czas aby przez kilka godzin pokazywać jakieś przesłuchania które mają 0 wpływ na naszą przyszłość a nie mają dwóch godzin na poważna debatę za i przeciw kluczowej inwestycji w PL. Po wysłuchaniu argumentów obu stron na #zero zdecydowanie jestem za tą inwestycją. Chciałbym wysłuchać poważnych debat w tv, ale oczywiście się ich nie doczekam. Uwalona zostanie kluczową inwestycjanl dla PL bo
  • Odpowiedz
@Logytaze: Przecież Zychowicz to zawsze robił po kilka filmów o sytuacji, która jest aktualnie medialna. Teraz dużo mówi się o CPK, to zrobił filmy o CPK. Co w tym dziwnego? xD

BTW. Z Bartosiakiem film przesłuchałem i oni tam poruszają różne tematy, wcale tak dużo o tym CPK nie ma, to taki temat poboczny.

Nawet w tym shorcie słowa o CPK nie ma, który zaznaczyłeś xD
https://www.youtube.com/shorts/m6g5PHqin6M?feature=share
  • Odpowiedz
  • 1
Z tym CPK i argumentami za jest jak z gościem z lepianki, który ma obok sąsiada z super chatą i jeszcze lepszym autem... wykombinowałeś więc, ze jak zrobisz podobny podjazd z kostki to auto samo będzie parkować u ciebie - bierzesz wiec pożyczkę u bociana i... musi się udać
  • Odpowiedz
@Logytaze: tego Wilka to musieli nieźle opłacić, gościu nagrał już chyba kilkanaście wywiadów o CPK - u Wiecha, u Nowej Kofederacji, u Wojczala, u Zychowicza, u Podróży bez Paszportu, u Janke, w Disaskaliach...
  • Odpowiedz
@Trva: Z tym CPK i argumentami za jest jak z gościem z lepianki, który ma obok sąsiada, który sobie krzesa ogień krzesiwem i rozpala ognisko na którym piecze dziczyznę. Twoja rodzina namawia cię, aby też zacząć krzesać ogień i zdobyć krzesiwo, ale ty mówisz, że nie bo to gigantomania itp.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pan_Bober looknij na TT - w każdym poście Wilk, Janas, Balucha, Kazimierczak, pisowcy i inni klakierzy - taka akcja idzie już w miliony a ciągną to już kilka miesięcy. Czuć przekrętem z daleka
  • Odpowiedz
Zychowicz wyprodukował z siebie już drugi film o CPK oraz trzy shorty, chociaż rzadko je nagrywa


@Logytaze: nie żebym był fanem Zychowicza i gościem który go ogląda częściej niż raz na kwartał ale mi wygląda na kogoś kto po prostu leci na fali tego co jest popularne w jego grupie odbiorców akurat teraz a nie krypto-pisiura
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież Zychowicz to zawsze robił po kilka filmów o sytuacji, która jest aktualnie medialna. Teraz dużo mówi się o CPK, to zrobił filmy o CPK. Co w tym dziwnego? xD


@BlueTony: Jak tam wrażenia po ostatnim filmie Zychowicza ze Skrzypczakiem? Śpisz jak Zychowicz klepie dwa filmy pod rząd o CPK. Zignorujesz też fakt jak w dyskusji o czym innym (dymisji Załużnego) Zychowicz na sam koniec podpytuje generała o CPK i
  • Odpowiedz
Jak tam wrażenia po ostatnim filmie Zychowicza ze Skrzypczakiem? Śpisz jak Zychowicz klepie dwa filmy pod rząd o CPK. Zignorujesz też fakt jak w dyskusji o czym innym (dymisji Załużnego) Zychowicz na sam koniec podpytuje generała o CPK i wspomina, że odbyła się debata w Zero Stanowskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Logytaze: jeszcze tego nie oglądałem, ale co z tego, że go o to spytał? Zychowicz
  • Odpowiedz