Wpis z mikrobloga

Tak patrzę sobie na wyświetlenia filmów o CPK na Kanale Zero i szczerze? Tak jak wczoraj byłem zdania, że to może rozwalić rząd, tak teraz uważam, że to burza w szklance wody. Kwestia utraty może 0,5% czy 1% wyborców, które można nadrobić z nawiązką socjalem dla emerytów. To tak z politycznego punktu widzenia.

680 tys. dla wczorajszej debaty
130 tys. - film Stanowskiego po 4 godzinach

To nie są złe wyniki, ale to jest zwykła popularność dla tego kanału. A sądziłem, że debata względnie szybko osiągnie z 2-3mln. Na tę chwilę wygląda na to, że z trudem dobiją do bańki.

Tyle że wokół tego tematu CPK wytworzyła się jakaś pewnego rodzaju sekta i trzeba oddać, że są bardzo aktywni, oddani sprawie. Tyle że w polityce liczy się głównie liczebność.

W każdym razie nie jest to temat, którego rząd musiałby się obawiać jakoś straszliwie mocno.

#kanalzero #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
  • 11
@Gours: No ale trzeba przyznać, że rządzący trochę na własne życzenie wystawili się na mine. W momencie, gdy mamy głupich pisowców w opozycji, którzy ciężko pracują, aby mieć poniżej 20%, to naprawdę należy unikać takich akcji i tłumaczyć społeczeństwu wszystko co i jak.
@Olek3366: w przypadku każdego innego kanału tak. Ale dla Zera to zwyczajne liczby. Stanowski&Mazurek ma 1mln. I tyle będzie miała pewnie debata. A sądziłem, że będzie 2-3x więcej
@Gours: ja lubiłem oglądać stanowskiego ale od kiedy mazurek zacząć srac Lisowska propaganda to przestałem. Mazurek już przestał się kryć praktycznie z byciem pisowskim pachołem (po dziennikarz ma własne zdanie, a nie skoordynowane z akcjami pisowskich troki I polityków). Tak że po wywiadzie z Duda już #kanalzero nie będę oglądał. Zostawię jeszcze taktycznie suba bo może stanowski wrzuci coś śmiesznego ale mnie np jako wodza stracili. Myślę, że takich jest duzo