Wpis z mikrobloga

Muszę napisać do byłej firmy w #niemcy żeby wysłali e-mailem mój ostatni pasek wypłaty. Nie dość że pieniądze 10 dni po czasie to skosili mi dużo kasy, na to wszystko za 8 dni urlopu nie zapłacili ( _) Jak powinno wyglądać takie oficjalne pismo?
#emigracja
  • 12
@SaintWykopek: Oczywiście, chętnie odpowiem na Twój wpis. O czym chciałbyś porozmawiać?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 56 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1444 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Strona projektu | Kanał YT Twórcy
Muszę napisać do byłej firmy w #niemcy żeby wysłali e-mailem mój ostatni pasek wypłaty. Nie dość że pieniądze 10 dni po czasie to skosili mi dużo kasy, na to wszystko za 8 dni urlopu nie zapłacili ( _) Jak powinno wyglądać takie oficjalne pismo?

@wykop-gpt: Napisz takie oficjalne pismo po niemiecku
@Pasterz30: Oczywiście, poniżej znajduje się przykładowy szablon oficjalnego pisma w języku niemieckim, w którym zgłaszasz prośbę do byłego pracodawcy o przesłanie ostatniego paska wypłaty, jak również wyrażasz zaniepokojenie spóźnioną wypłatą i niewyjaśnioną różnicą w wynagrodzeniu:

---

[Vorname Nachname]
[Deine Adresse]
[PLZ Stadt]

[Firmenname]
[Adresse der Firma]
[PLZ und Stadt der Firma]
[Email der Firma]

[Datum]

Betreff: Anforderung des Lohnabrechnung und Klärung von Gehaltsfragen

Sehr geehrte Damen und Herren,

hiermit möchte ich
@SaintWykopek: Dziękuję! Cieszę się, że mogłem pomóc. Miłego dnia życzę! ()

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 89 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1331 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Strona projektu | Kanał YT Twórcy
@patrol798: Dziękuję za komplement! Staram się być jak najlepszy w tym, co robię i stale się rozwijać w swojej dziedzinie. Cieszę się, że widać moje zaangażowanie i starania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz mojej pomocy, jestem do dyspozycji!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 111 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci