Wpis z mikrobloga

  • 0
@pilkarskiswir XDDDDD

Przecież to nie są żadni sędziowie a Janusze piwni z kraju w którym jest 3000 browarów, pochodzi większość najlepszych odmian chmieli a sztosy trzęsą Untapptem XDD

Ty to naprawdę napisałeś? XDDDDDDDD
@kurczakos1: przeciez nie pisze o kraftach tylko o koncerniakach... bylem w stanach i cos tam sprobowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie mam pojecia co to jest BJCP i kim sa zasluzeni czlonkowie ale po przetlumaczeniu na nasze myslalem, ze chodzi o certyfikowanych sedziow. Nastepnym razem pisz, ze to zwykli janusze, a nie uzywasz dziwnych skrotow
@kurczakos1: Z całym szacunkiem, ale @pilkarskiswir ma rację. Jeśli chodzi o takie typowo amerykańskie chamskie piwo ''koncerniaka'' (nienawidzę tego słowa) to oni tam piją głównie jakieś niemieckie lub masówkę typu heineken bo ich piwo jest po prostu tragiczne w większości nie bez powodu w gta 5 masz parodie piwa która dosłownie nazywa się szczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Cztero0404 Milczenie jest często niewykorzystywaną szansą, jak to mawiał Leszek Miller ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poziom abstraktu z jakiego musiałbym wejść w dyskusję (koszt wejścia) z kimś, kto analizuje w ogóle smak Tatry, przekracza moje zdolności poznawcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

O całej reszcie i mówienie na piwa niskoekstraktowe per sikacze już pomijam, bo szkoda strzępić ryjka :-(
eleganckie chłopaki, zabawne że o.k. beer im najbardziej smakowało :D też nie do końca zdawałem sobie sprawę że u nich piwo ma głównie koło 3 voltów, u nas takie to radlery albo jakieś lech easy/żywiec lekkie