Wpis z mikrobloga

#sejm #kanalzero #koalicjadeweloperska

Czyżby znowu pycha kroczyła przed upadkiem?

PO #!$%@?ło 8 lat temu, bo myśleli, że nie mogą przegrać i #!$%@?.

Teraz, minęły 2 miesięcy i mamy to samo...

- Ludzie chcą CPK -> #!$%@?Ć, przecież tam na kościół dali. Jakby to było istotne w kontekście całości, ale no...
- Ludzie nie chcą dopłat do kredytów bo ceny i tak #!$%@?ło -> Uj z wami, robimy!
- Ludzie myśleli, że TVP będzie teraz spoko, dostali nową tubę, nowego rządu, która często udaje obiektywizm, niestety.
- Przejmują władzę ale nieudolnie. Jakieś uchwały, wchodzenie siłą, no bez jej, ludzie mają tego powoli dość.
- Obniżka podatków, podniesienie progu itp -> a to miało być coś takiego? to żartowaliśmy
- Równouprawnienie? No tak, dla kobiet
- Atom? Chyba do #!$%@?. A, nie? Podoba wam się, no to spoko, MOŻE go zostawimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne co im na razie dobrze wychodzi to #!$%@? pisu.
No i na razie będą na tym jechać.
Ale z czasem do większości dojdzie, że to za mało jak na 4 lata rządów.

A, no tak, jest ranking szkół LGBT.

Ile można jechać na #!$%@? PiSu?
I za 4 lata, jak tak dalej będzie, to ludzie po prostu nie pójdą do wyborów.
A pójdą wyborcy PiSu.

Przykro mi po prostu, że mimo obietnic itd, po raz kolejny zostałem wydymany bez mydła.
  • 34
@Exil12: PO myśli, że wystarczy ciepła woda w kranie, 800+ i naród będzie zadowolony. Ale my oczekujemy czegoś więcej, rozwoju, a nie zwijania państwa.
Ja wiem, że to Niemcom się nie spodoba, ale my aspirujemy do tego, by znaczyć coś w Europie, a nie być pieskami Brukseli i Berlina.
I w dupie mamy jakieś ETSy i inne gówna. Prędzej wyjdziemy z UE niż ktoś zakaże nam jeździć samochodami i latać samolotami.
@Exil12: bo oni wyciągnęli wnioski, że ludzie chcą dopłat. 500+ pomogło pisowi wygrać 2 kadencję. Wygrali by 3 kadencję ale nie pomyśleli, że temat aborcji to jednak przegięcie. Ludzie tego nie chcieli. Chcieli zmian a dostali to samo czyli socjal tylko w innym wydaniu. A tak naprawdę 800+ vs 500+ nie miało żadnego zwiększenia poparcia bo ludzie teraz a 10 lat temu są bogatsi i dali by radę bez 500+. Teraz
  • 6
@GeDox: ale oczywiscie ze PiS to dno.

Ale tu miało być TROCHĘ inaczej.
Władza miała słuchać ludzi.
A jak widać, ma #!$%@?. Mają swoje stanowisko którego bronią, choćby nie wiem co ;/

A ich wyborcy to nie są ludzie tak ortodksyjni jak wyborcy PiSu.
Pewnie, że jebią PiS.
Ale za 4 lata to o tym #!$%@? nie bedzie się pamiętać.
A będzie się pamiętać o niespełnionych obietnicach.
  • 2
@acpiorundc: wyborcy PO itp, raczej maja #!$%@? w 500+ itp. i właśnie tak jak piszesz, chcemy czegoś innego.

NIe chcemy durnej walki politycznej a mądrych, rozsądnych rządów.

Zamiast 2-3 tygodnie #!$%@?ć się z jakimiś wąsikami i kamińskimi, to robić swoje.
A PiS ja chce, to niech się tym zajmuje.

I to tylko 2 mc, ale przez te 2 mc widać, że znów sodóweczka uderzyła do głowy.
@Exil12: PO i spółka w ciągu dwóch miesięcy swoich rządów udało się zbudować większy negatywny elektorat (ze swoich wyborców) niż PiSowi przez pierwszych kilka lat.

Tam gdzieś w ich głowach chyba pojawił się poroniony pomysł, że mogą robić dokładnie to samo co PiS i rządzić w ich stylu bo ludzie to akceptują i przecież PiSu nie powstrzymali.

W tym ich genialnym pomyśle jednak zdają się zapominać o jednym istotnym fakcie, że
@Exil12 dokładnie, pycha kroczyła przed upadkiem; karakan myślał że polaki głupie i będą na jego złodziejską szajkę głosować w nieskończoność i źródełko nigdy się nie wyczerpie a tu zonk, chłopaki nagle zaczynają wsypywać się wzajemnie na komisjach xD

podobnie k0nfederosja - miało być 20% i wywrócenie stolika, a jedyny wywrócony stolik to ten o który potyka sie gieorgij braun kończąc flachę co rano
  • 1
@PomidorovaLova: tak, ale PiS co nie bedą robili, to będą mieć swój twardy elektora +/- 30%. Może więcej może trochę mniej.
A żeby wygrać wybory nie trzeba mieć 50% głosów, bo wystarczy te ok 40% na jedną partię, żeby znów rządziła.
@Exil12: ale my nie chcemy CPK,
nie chcemy dopłat do kredytów,
media nigdy nie są obiektywne (ale teraz przynajmniej nie sieją propagandą),
skoro przejmują to chyba jednak udolnie,
ledwo budżet uchwalili, a już teraz natychmiast Ty chcesz zmian,
równouprawnienie, taaak przez ostatnie 8lat było po równo,
poddałeś się subiektywnej informacjom mediowym, a krzyczysz że tvp złe
2/10 bo odpisałem ()
@Exil12 możesz tak uważać, ale sondaże tego nie pokazują. PiS traci. Z takim poparciem Tusk i tak zostanie prezydentem, tym bardziej że PiS nie ma kandydata.
zbudować większy negatywny elektorat (ze swoich wyborców) niż PiSowi przez pierwszych kilka lat.


@iamjashin: jak ktoś jest idiota albo konfedepisowskim trollem i nie pamięta sali kolumnowej, jazdy z TK czy misiewiczow włamujących się do siedzib NATO po nocach to może.
  • 3
@Adammik: ciagle liczę, że ten rząd jeszcze mi pokaże, że się mylę.

Co do CPK, to w mojej bańce ludzie są za. Sam jestem za.

Jeśli Donald by wyszedł, pokazał dane, analizy itd, że CPK jest bez sensu, no to luz. Nie róbmy.
Ale jak na razie nic takiego nie robią, chowają głowę w piasek, udają że nie słyszą (jak PiS) i robią co chcą, mają w dupie opinię.

Co do