Wpis z mikrobloga

Wiem wiem, jak chcą niech stoją.

Ale po prostu pojąć nie mogę sensu tego. Największe kolejki są do kultowych cukierni gdzie codziennie wypiekają pączki, codziennie sprzedają je w tej samej formie, w tej samej cenie, tak samo świeże.

Jaki jest sens ustawiać się o 5tej rano w kolejce i spędzać tam 2-3 godziny? Skoro można pójść dzień później, dzień wcześniej, tydzień później i dostać je po prostu od ręki?

#pytanie #kiciochpyta #rozkminkrzaka #heheszki #bekazpodludzi #paczkipoczmistrza (nie mam pojęcia co to za tag) #rozkminy
ATAT-2 - Wiem wiem, jak chcą niech stoją. 

Ale po prostu pojąć nie mogę sensu tego. ...

źródło: Screenshot 2024-02-08 at 12.09.11

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@ATAT-2: dla mnie jest to jeszcze glupszcze niz ustawianie sie w kolejkach po nowego iphone, bo tych choć teoretycznie - może zabraknąć kolejnego dnia xD
  • Odpowiedz
@ATAT-2:

Bo dla niektórych ten konkretny dzień ma w mózgu jakieś konkretne znacznienie? Cześć idzie dla siebie, by poczuć się lepiej, albo poczuć vibe bostalgii. Część idzie dla rodziny, czyli tworzymy pewnego rodzaju rytuał, bo widzimy od małego pewien schemat i że ten dzień to kameralne mame tate herbatka i gadanie o niczym lub rodzina wspólnie i spokój, jesteśmy bezpieczni jest na dobrze. Kiedyś to było.
  • Odpowiedz