Wpis z mikrobloga

Podsumowujmy rządy PO na ten moment:

- Dalsze dawanie przywilejów kobietom i sranie do mordy mężczyznom
- Zwiększanie pomocy socjalnej dla Ukraińców i bycie kukoldami Europy
- Kontynuacja rujnowania rynku mieszkaniowego i oddanie władzy lobby developerskiemu
- Dzielenie szkół na przyjazne LGBT i pozostałe, jedyny cel takich działań to podział polityczny placówek i późniejsze rozdzielanie dotacji według poglądów politycznych
- Nielegalne działania i wyznawanie zasady, że cel uświęca środki
- Dalsze rozdymanie socjalu
- Podwyżki dla grup zawodowych wbrew zasadom działania wolnego rynku i elitaryzacja zawodów
- Intel, cpk, atom. Tutaj na razie czekamy na dalsze kroki, ale są robione podchody pod zabicie tych projektów
- Prawie wcale nie zostały spełnione obietnice na pierwsze 100dni, a z ważnych to żadne

Jest źle, miejmy nadzieję, że się opamiętają i zrobią coś czego od nich oczekiwaliśmy.


#sejm #konfederacja #polityka #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
  • 19
@BKZGlamrap: I będzie okazja. Na razie jest do ogarnięcia burdel prawny, rezydent i milion innych rzeczy.
Zresztą sam rząd miał ukradzione prawie 2 miesiące kadencji przez cyrk z rządem dwutygodniowym.

PiS był rozliczany 50 dni po wyborach? XD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryskamatyska:

W sensie niecałe dwa miesiące? XD

Konkrety były na 100 dni, a zdążyli zrobić kilka złych rzeczy.

Poza tym to nie są rządy PO, tylko koalicyjne. Kurła, samo KO jest koalicją xD

Nie kompromituj się. Mają zdecydowaną większość w kolacji i Konfederację do pomocy w sprawach podatkowych.

@merciless85 Po lewej musi być polaryzacja na 100% zawsze. PiS był zły, to co by Tusk nie zrobił to jest wspaniały.
@cordianss: Mnie to jakoś nie dziwi.
1. Każda partia ogłasza program (obietnice, nie to co na 100% zrobi) dla warunków gdyby rządziła sama, tutaj jest koalicja (np. już wiadomo, że co do niedziel się nie dogadują).
2. W kampanii wyborczej partie opozycyjne nie mają pełnego wglądu do tego co się obecnie dzieje np. w służbach, finansach itd., życie (i kasa) weryfikuje obietnice.
3. Burdel prawny, który zastali chyba ich zaskoczył. Do
@Kryskamatyska:

Sloganami, więc wartość merytoryczna dość skromna.

XD?
Napisałem same fakty i skomentowałem działania rządu.

I co to w ogóle za odklejony post, że nauczyciele nie powinni mieć podwyżek xD

Nauczyciele mają dobre warunki. Tak działa wolny rynek, jak gdzieś brakuje ludzi to się podwyższa pensje, nauczycieli jest dość.
nauczycieli jest dość


@cordianss: Nie, nauczycieli brakuje i są problemy ze znalezieniem wykwalifikowanej kadry, a ci, którzy uczą obecnie, w dużej części albo nie powinni się za to wcale brać albo być już na emeryturze. W szkole, do której chodzi moje dziecko część nauczycieli pracuje na 1.5-2 etaty, żeby wypełnić luki. Jak dla mnie obecny system edukacji jest w całości do zaorania, tylko nowego nie da się zrobić z dnia na
@przekliniak:

Nie, nauczycieli brakuje i są problemy ze znalezieniem wykwalifikowanej kadry, a ci, którzy uczą obecnie, w dużej części albo nie powinni się za to wcale brać albo być już na emeryturze

Jak zapłacisz 100k na miesiąc nauczycielom to nic to nie zmieni, bo nauczyciel to zawód-fucha, jest masa kuzynek i siostrzenic dyrektorki, które te posadę wezmą. W mojej okolicy nie spotkałem nauczyciela, który by nie był zatrudniony po znajomości.

W