Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić skąd tyle komentarzy na temat Laska, że jest przeciwnikiem cpk i ma to uwalić?
Rozumiem, że nie przyjął zaproszenia do debaty, ale o czym to niby ma świadczyć? #!$%@?ąc od tego, że miał odgrywać rolę przeciwnika.
#cpk #kanalzero
  • 11
  • Odpowiedz
@beydock: Jak ktoś nie popiera bezkrytycznie i w 100% projektu CPK to jest wrogiem. Dlatego nikt normalny nie pójdzie na taką debatę, bo jak widać argumenty nie mają tu żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@beydock: Oglądałem jakiś wywiad z nim i dało się wyczuć że jest naciskany. Jego argumenty przeciw to np. że są tam żyzne gleby. W tej gminie 2-3% 2 klasy i około 60% 3 klasy. Na terenie tego CPK sporo 3 klasy rzeczywiście i trochę 2 klasy. Tłumaczył to też że to sporo produkcji rolnej ... Do tego że tam jest zlewnia i wody gruntowe :D
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić skąd tyle komentarzy na temat Laska, że jest przeciwnikiem cpk i ma to uwalić?


@beydock: Bo przynajmniej do niedawna był przeciwnikiem CPK i chciał to uwalić?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@michugd1 to zrozumiałe, naciski są jak widać spore z każdej strony. Rządzącym będzie zależało, żeby w jakiś sposób pokazać błędy, które popełnił PIS.
Lasek mimo wszystko przewodniczył komisji wyjaśnienia katastrofy Smoleńskiej, a tam ciśnienie było nieporównanie większe i wg mnie dowiózł.
Chciałbym wierzyć, że jest tam dla plewienia a nie orania.
  • Odpowiedz
@beydock: Przed wyborami był właście członkiem ruchu #stopcpk, wypowiadał się krytycznie i zapowiadał, że część lotniskowa na pewno nie powstanie. Jednocześnie nie ma senswonych argumentów opartych o fakty i liczby, tylko np mówi o tanich liniach latających międzykontynentalnie z lotnisk regionalnych XD
  • Odpowiedz
@beydock: Jestem laikiem w lotnictwie. Z tego co się orientuje to na lotnictwie chłop jak napisałeś się zna i dowiózł tę sprawę. Tylko wiesz to że znasz sie na lotnictwie nie znaczy że będziesz dobrym managerem. https://www.youtube.com/watch?v=UyYUEiC2zl4&t=1534s Tu masz tę rozmowę od 18 minuty. Teraz wróciłem do niej to mówi że tam są ziemie 2 klasy, a że jest ich mało już cisza. Głownie 3 klasa jest tam. :) Obejrzyj
  • Odpowiedz