Wpis z mikrobloga

Kiedyś, kobieta musiała coś umieć aby nie skończyć pod mostem. Teraz dzięki lewicy, spermiarzom, cuckoldom i białorycerzykom nie musi NIC. Tymczasem jak to wyglądało w normalnych czasach? Kobieta uczyła się obowiązków domowych, gotowania, sprzątania, dbania o dom. Jeśli się nie nauczyła po prostu KOŃCZYŁA POD MOSTEM tak jak facet który nie zdobył zawodu. Taka jednostka była BEZWARTOŚCIOWA dla społeczeństwa w związku z czym spotykało ją to na co zasłużyła. Ale nie, teraz świat nam wmawia że tak nie wolno. Mąż chcę by żona zrobiła mu obiad? Przemoc domowa! Mąż chcę by po 10 godzinach tyrania mógł wrócić do czystego, pachnącego mieszkania? Tego to już za wiele, to praktycznie gwałt!

Kobiety wychowuje się teraz tak: You go girl, nic nie musisz, wykorzystuj tego swojego mężusia która zap*erdala dziennie po kilka a nawet kilkanaście godzin. A w czasie gdy on jest w pracy... po prostu rób to na co masz ochotę! Instagram, Facebook, Tik Tok, Netflix and chill! A po co potrafić zrobić coś pożytecznego?!

#p0lka #bekazlewactwa #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przegryw #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
Miguelos - Kiedyś, kobieta musiała coś umieć aby nie skończyć pod mostem. Teraz dzięk...

źródło: dfsfgfsd

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Sypialnia umiera w kazdym malzenstwie, zwlaszcza po ciazy. Pogadajcie z zonatymi kumplami.
@przegryw162cm: Jako ojciec dwójki dzieci i chłop lvl42, który jest w związku z jedną kobietą od 20 lat pozwolę się nie zgodzić. Powiem nawet, że teraz w kwestii seksu jest mi z żoną lepiej niż przed tym, jak pojawiły się dzieciaki. Jesteśmy bardzo zgrani, lubimy to samo a żona stała się bardzo otwarta na wszelkie moje propozycje, nawet
  • Odpowiedz
@radek-kedar: ale to jakiś zupełny margines ^.^ no zwyczajnie nie uwierzę ze można w życiu trafić a więcej niż jedną/dwie takie laski. Chyba ze panowie z tagu sami kreują sie na rycerzy szukających księżniczki to wtedy, cóż ich wina ^.^przecież takie dziewczyny można spokojnie rozpoznać nawet po stylu bycia czy zwykłej rozmowie o problemach zycia codziennego, chyba ze chcą sie ukryc, ale złego charakterku nke da się az tak długo
  • Odpowiedz
@trotzig2586: mam takiego znajomego co lubi takie typowe plastikowe księżniczki z Instagrama co mają styl życia bogolsko-podróżniczy (Dubaj i te sprawy). Podejrzewam, że wśród takich jest nadreprezentacja takich przypadków :)
  • Odpowiedz