Wpis z mikrobloga

#bekaztransa

Dzień jak co dzień w branży, wiadomo jak jest, kierowców obecnie więcej niż roboty, ogłoszenia nie ma o pracę wystawionego bo po co, a nawet jak ktoś się zwolni to od ręki któryś swojego kolegę ściągnie więc chociaż jeden problem branży się rozwiązał, co nie?

No nie według wszystkich xD

Dostaje maila z CV (mimo braku ogłoszenia o pracę, przypominam), kierowca bez doświadczenia, z drugiego końca polski, świeżo zrobione prawko, od razu z informacją, że autko pod dom, ma kolegę co go przyuczy i mogą w podwójnej jeździć (a wszystkie auta w firmie z 1 łóżkiem notabene), nawet roboty na podwójną nie mam.

Patrzę w CV, jeszcze łepek głuchy, bez doświadczenia, obecna sytuacja jest jaka jest, trochę mi się nawet go szkoda zrobiło to napisałem, że dzięki, ale i tak nie szukamy, tym bardziej bez doświadczenia i że w przyszłości jak trochę pojeździ to możemy wrócić do tematu. Myślę, nie będę #!$%@? co go oleje jak większość. Nie bawiłem się też w żadne Panowanie tylko normalnie po imieniu - łepek młodszy ode mnie, ja też żadne wielkie Panisko nie jestem, nie będę się wydurniał, ale grzecznie i normalnie.

Pan kierowca (przyszły) zaraz szybciutko mi odpisał, że albo biorę go teraz w podwójnej albo on nigdy nie przyjdzie, bo odmowa teraz = odmowa jak zdobędzie doświadczenie xD I jeszcze zakończył maila tekstem Bogusia Lindy z Pitbulla - Życie.

Zagotowałem się nie powiem, bo chciał człowiek dobrze, więc tylko odpisałem, że dziękuje za wiadomość i rzeczywiście, nie mamy o czym gadać nawet w przyszłości.

No i tutaj pan kierowca już poleciał wiązanką kim ja jestem, żebym się szacunku do ludzi nauczył, zaczął mnie edukować o podejściu do pracownika i na koniec "polecam od nowa testy psychologiczne i powrót do dzieciństwa u rodziców celem nauki kultury i szacunku do ludzi . "

Fajnie niektórzy mają XD Ciekawe czy delikwent tutaj konta nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • 1
@wezsepigulke: lepsi są tacy co już robią i przychodzą po podwyżkę bo Xiński płaci 50 zł więcej. Mówisz im żeby poszli (bo wiesz, że Xiński nawet jak tyle zapłaci to potem upierniczy albo wypłata jest pod stołem a nie na konto, zawsze coś). Wtedy jest Pikachu face i dalej siedzą, narzekają ale nigdzie indziej nie pódją. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ile znanych twarzy co mieli jechać,
cigareta nie mam


@wezsepigulke: koleżko a masz może butlę żeby wody na kawkę zagrzać? Bo ja normalnie to fałką jeżdżę i stary dał do adamosa żeby mi porobił skóry, a ta renówka tylko na trochę.
Mam te 600 dniówki i co weekend w domu i butli nie mam.
@wiktorbo: Gdyby ktoś mnie tak potraktował jak Ty to bym się mega ucieszył, że ktoś chce mi pomóc zdobyć doświadczenie. Jestem na etapie szukania pracy jako kierowca (kraj bądź Czechy/Słowacja) na podkarpaciu i szczerze powoli opadam już z sił.
@wiktorbo: normalnie można zarobić od 400 do 450 zł za dzień natomiast dzwoniąc po okolicznych dziadach których ogłoszenia widnieją cały rok,od 450 do 500?.Tak kierowcy będą czekać pod bramą ale ci z Ukrainy,Białorusi,Rosji Bangladeszu itd.Do tego czasu większość dziadów upadnie.To co się teraz dzieje powinno trwać z pół roku żeby krypto spedycje i krypto transy wymarły.