Wpis z mikrobloga

Opowiem wam jaka ze mnie #wrednafranca i #choleryk ale przyjmniej #sprawiedliwoscspoleczna w spożywczaku obroniona.

Stoję sobie w kolejce z dwoma rzeczami, nagle tuż przede mnie wyskakuje babsko koło 60tki i oznajmia "ja mam tylko jedna rzecz to sobie przejde". Mówię do niej, że ja też mam tylko 2 produkty a grzecznie czekam, na co ta do mnie "TO NIECH PANI SOBIE CZEKA!" i maszeruje do kasjerki.

Myślę sobie, o Ty cholero. Jakby uprzejmie zapytała i była miła, to bym machnęła ręką, ale chamstwaniezniese. Ruszyłam tak szybko, że aż mi płaszcz od podmuchu powietrza zatrzepotał, powiedziałam, że się nie zgodziłam, więc ma się nie wpychać po czym wyłożyłam swoją wodę i błonnik na taśmę olewając jej mruczenie.


#mohery #chytrababazradomia
  • 39
@MooSK: @Adrianq: @rotto: @marsellus1: @mirkobiniu: @parasolki: @Camel665: to teraz moje #coolstory

Kobita jak wyżej zagadała co to za adidasy itd. po czym wybrała mi z koszyka ostatni papier toaletowy w przecenie i ów buty w promocji dla wnuczka. Jak się #!$%@?łem. Chodziłem za nią 20 minut, często odchodziła od wózka. Wtedy podmieniałem koncentrat z jej wózka za 1 zł na taki za 5 zł, fistaszki
@MooSK: nienawidzę roszczeniowej postawy, w szczególności u tego typu starych ludzi, którzy w tym przodują i myślą, że im się należy, no bo są przecież starzy, hurr durr. a takie zachowanie nie dość, że #!$%@?, to jeszcze przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. a podobno to ta dzisiejsza młodzież taka niewychowana i bez kultury :) sprawa jest prosta, wymagasz szacunku, to najpierw sam szanuj innych

@adam-pszczynski: no jak można komuś coś
@xhxhx: Buty i papier są większe od reszty artykułów i bardziej się rzucały w oczy, w dodatku pudełko po butach z pumy gdzieś jeszcze mam, całe czerwone ;) zemsta najlepiej smakuje na zimno