Wpis z mikrobloga

Jedną z najgorszych rad i najgorszych rzeczy jakie można zrobić w kwestiach związkowych to słuchać się zasady "miej wyj3bane, a będzie Ci dane" g0wno prawda, jeśli Ci na kimś zależy to pokaż to, otwórz siebie i pozwól swoim uczuciom wypłynąć na zewnątrz nim będzie za późno.
  • 9
  • Odpowiedz
@Piesel-9: Natomiast najlepszą radą w kwestiach damsko-męskich jest ta, żeby podbijać tylko do tych kobiet które wysyłają Nam sygnały zainteresowania, bo w innym przypadku to przeważnie marnowanie czasu i potencjału.
  • Odpowiedz
  • 1
@AdvisoryLyrics: Nie wiem ile masz lat, może masz inne doświadczenia życiowe. Dla mnie właśnie zgrywanie takiego "twardziela bez uczuć" działa tylko na filmach.
@Saddam_Husajn oczywiście, ale gdy już takie sygnały odbierzesz i jeśli zależy Ci na tej kobiecie to warto okazać te swoje uczucia, a nie zgrywać twardziela. Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie i doświadczenia. Każdy jest inny i ma za sobą inny bagaż doświadczeń.
  • Odpowiedz
Tak. Ale jest jeszcze lepsza droga. Otwierasz się i patrzysz na reakcję. Jeśli nie widzisz z jej strony akceptacji tego, że też jesteś człowiekiem, to idziesz szukać dalej.
  • Odpowiedz