Wpis z mikrobloga

a propo ufów i kosmitów

podbijam do teorii o tym, że kosmiczne jaszczury żerują na naszych duszach. Czy w tej teorii duszę mają tylko ludzie czy zwierzęta również?

z kosmicznym pozdrowieniem
#ufo
  • 5
@FOTEL: tu masz całą tą teorię. Bardziej chodzi tu o emocję niż o duszę.

"Według teorii, którą usłyszał Monroe “Ktoś” – Bóg, Wyższa jaźń lub niezidentyfikowane istoty znajdujące się w innym wymiarze, systemie planetarnym bądź świecie, bardzo potrzebują i cenią sobie posiadanie jak najlepszej jakości lusz. Na początku wykorzystywano substancje naturalnego pochodzenia, jednak z czasem jej ilość zmalała, a jakość osłabła. Dlatego z biegiem czasu, ten “Ktoś” zdecydował się produkować go
@FOTEL: podpinając się to często ostatnio o tym myślałem, że wydaje nam się że jesteśmy na szczycie łańcucha pokarmowego ale bardziej mozliwe że jesteśmy hodowani jak te krowy czy świnie przez kogoś jeszcze "wyżej" kto się żywi czymś związanym z naszą śmiercią
@FOTEL: Jakiś czas temu (parę miesięcy) ktoś na tagu wrzucił ciekawy komentarz, w którym twierdził, że do 18-tego roku życia nie miał świadomości. Nie chcę się rozpisywać więcej na ten temat. Było tam trochę detali, ale nie znajdę tego, nie do końca pamiętam, a nie chcę gadać głupot.
Ale ogólnie taki był sens, że dopiero po 18-ce czuł się świadomy i zaczął gromadzić wspomnienia.
(W ogóle, żałuję, że wtedy o to