Wpis z mikrobloga

Mam problem z sąsiadką, co puszcza psa bez smyczy. Kilka razy zwracaliśmy uwagę, ale psy biegają po klatce. Tak "wyprowadza" je na spacer. Największym problemem jest to, że te psy atakują inne zwierzęta. No i czasem nie dobiegają na dwór, tylko sikają po drodze. Można to gdzieś zgłosić? Policja albo straż miejska mogą coś zaradzić? Czy gaz pieprzowy na pieska, żeby dotarło do właścicielki? Mieszkam tu od niedawna, więc nie wiem gdzie mieszka właścicielka psa.

#pies #psy #warszawa
  • 6
@Paczek_w_masle: Zalezy jaki pies :)

Ja duzo lat panicznie balem sie psow (za dzeciaka mnie pogryzl). Ale jak raz jakis szczur podlecial i chcial mnie dziabnac w piete to mial pecha - zima byla i bylem w glanach. Wiecej nie podlecial :P

Ani policja ani SM. Zacznij od wspolnoty.
@Paczek_w_masle: Jak probuje zaatakowac Twojego piesela to dobre buty i po temacie. Wlascicielka przestanie olewac jak bedzie musiala weta odwiedzic.

Troche mam mieszane uczucia bo to bardziej wina wlascicielki niz psa no ale jak inaczej nie idzie a pies agresywny to trza mu pokazac kto tu rzadzi. Dopoki nie pozna kto rzadzi to se bedzie pozwalal.