Wpis z mikrobloga

Z filmu Natana

Anonim nr 1

Jest to milionowa (?) osoba, która to bardzo, ale to bardzo nie radzi sobie z agresją. Co prawda, jeżeli obejrzycie jej programy we freakach, jeżeli zobaczycie go na instagramie, youtubie, wszystko bierze na spokojnie, na chillku, na essie.

Ta osoba również miała partnerkę, która była influencerką i też z tego względu nie można o tym powiedzieć, kto to był, ponieważ ta osoba nie chce, jeszcze, podkreślam, jeszcze, się w to mieszać. A ja dowiedziałem się od pewnej dziewczyny i widziałem pewne nagrania, właśnie od koleżanki tej influencerki, co ta osoba robiła tej dziewczynie. Była bita (???) przez to, że miał zły humor, ona nawet nie musiała nic powiedzieć. W mieszkaniu tej influencerki było pełno dziur po ścianach, były rozwalone rzeczy, rozwalone graty, ponieważ ta osoba nie radziła sobie z agresją. Co prawda, na szczęście, już nie są razem, ale z tego co wiem, to przemoc wśród, właśnie, partnerek, u kobiet u tej osoby pojawiała się bardzo często. Ta osoba nie poniosła żadnej odpowiedzialności za to i mam nadzieję, że za to poniesie odpowiedzialność, a mówię wam dlatego o tym, ponieważ, jak wiecie, osoby w internecie, które mogą wydawać się wam spokojne i fajne, to tak ta osoba się wydawała...Dlatego uważajcie z kim wejdziecie w relację, komu ufacie, bo internet to nie jest życie prawdziwe.


Daniel Majewski? Marcin Wrzosek?

Anonim nr 2

Twitch. Jak wiecie, niektórzy mówią, że jest to platforma, gdzie jest toksyczne community. Pewnie po osobach, które mają to toksyczne community na czacie, gdzie jest pełno wyzwisk i nie tylko, spodziewalibyście się najgorszego. Otóż, nie do końca. Istnieje pewien streamer, powiedziałbym, dość dobry streamer, który ma bardzo długi staż, nazwałbym go wręcz ojcem polskiego twitcha. Uważam, że jeżeli już się piszecie do tego, aby być w jakimś...małżeństwie i tym bardziej, posiadać dziecko, to przynajmniej dla dobra tego, nie powinno robić się paskudnych rzeczy takich jak zdrady, jak jakieś orgie za plecami i potem zastraszanie, oczywiście, dziewczyn, z którymi się przespało, żeby żadnej pary nie puściły. Te dziewczyny zazwyczaj wiedzą, że tak się dzieje, więc te dziewczyny też są winne temu, że się do tego przyczyniły. Powiedzcie mi, czy to nie jest straszne, tym bardziej po człowieku, który zrobił wam dzieciństwo, którego nigdy nie posądzilibyście o to, że mógłby skrzywdzić muchę. Takie osoby wykorzystują swoje, po prostu, wizerunek, swoją pozycję, aby w łatwy sposób, po prostu, spać z innymi kobietami, bo przecież ta partnerka się nie dowie, ona nie korzysta z internetu, a jeżeli się dowie, to "kochanie, ja jestem popularny, wiesz, jacy są ludzie, jak chcą mnie wykorzystać, jak chcą się na mnie wybić". To wszystko uchodzi im płazem. Kurcze, nie do końca to, co widzicie w internecie, to jaki ludzie tworzą wizerunek, jest odzwierciedleniem w rzeczywistości...stety, czy niestety, ale takie rzeczy się dzieją. Ale są jeszcze gorsze rzeczy


Izak?

Anonim nr 3

Osoba, której, można powiedzieć, że wręcz nienawidzę. Również ma powiązanie z Baxtonem...echhh...wiecie, co mnie najbardziej w tym boli? To, że ta osoba jest...jest bardzo hejtowana, to fakt, ale jest odbierana za pokrzywdzonego przez dużą, dużą część osób, która nic złego nie robiła, i że ma dużą rzeszę fanów w świecie freakfightowym. Jest to osoba, która nie za bardzo wie na czym polegają związki. Myślę, że uważa, że kiedy** g*&^t kiedy jest się w związku, to to nie jest g*^&t. I to nie było tylko na jednej partnerce...ale wystarczy spojrzeć na tę osobę, na to, w jaki sposób się zachowuje, jakie rzeczy robi na konferencjach, ile afer miała i myślę, że widać, że ta osoba jest bardzo zaburzona** i zamiast występować przed kamerą, ta osoba powinna odpowiadać przed sądem i przed lekarzem, to on dostaje jeszcze premie za...performance'y. Osoby, które zostały poszkodowane mają nagrania głosowe, dyktafonem, jest też, również, nagrana rozmowa telefoniczna związana właśnie z tymi osobami i...również nie mogę nic z tym zrobić, ponieważ pewne osoby ustawiły sobie fajnie życie i nie chcą już tej sprawy poruszać. Więc Natan, dlaczego Ty to poruszasz, skoro te osoby nie chcą poruszać? Przecież nic się nie stało. Wy nie za bardzo chyba rozumiecie. Chodzi o to, że te osoby, które są promowane w internecie, są w stanie posunąć się do takich rzeczy jak g*&^t. Wy to rozumiecie, czy nie? I obojętnie, czy osoba poszkodowana chce to zrobić, czy nie. Wiadomo, gdybym ja teraz powiedział kto to jest i nawet pokazałbym dowody, to osoba poszkodowana musiałaby to zgłosić, aby osoba oskarżona odpowiedziała za to. A jaką ja mam pewność, że to się stanie? Więc nie mogę tego nagłośnić, po prostu, też. Ta osoba musi to pierwsza nagłośnić. Czułem taką, po prostu, rzecz w sobie, że OK, muszę i chcę o tym powiedzieć


Adrian Polak?

#famemma #natanmarcon
TantnisKrzyzowiaczek - Z filmu Natana

Anonim nr 1
 Jest to milionowa (?) osoba, któr...

źródło: FU0PO-WWQAAtTT8

Pobierz
  • 12
@Blaevy: co was naprowadza na tego pasuta? trzeci jest najlatwiejszy - opis polaka przez calą wypowiedz, bez budzenia watpliwosci, zadnej gry slow, opis roksysyna

fragmenty o konfabulacjach polaka z boxdelem (sms o braku dowodow Natana na Polaka) przytoczone wczesniej w filmie jeszcze to uwydatniają
@xpynislawx: a co pasuje na wrzoska? a no tak, nic. gdyby nie padlo 'dziury w scianach' nawet bys nie pomyslal (uwazam ze takie stwierdzenie padlo wlasnie przez te ostatnia afere - tak sie natanowi skojarzyla przemoc domowa, odwoluje sie do biezacych wydarzen, dziala na wyobraznie)

argumenty przeciwko wrzoskowi:
- byle partnerki mowia ze nie jest przemocowcem
- nie mial zwiazku z inflencerka
- natan gada z nim normalnie na relacji 6paka
@rsksjs: pasut dostał nagrodę za performance przecież, poza tym ma koneksje z boxdelem bo ten wyciągnął do niego rękę, żeby znów coś zarobił kiedy był zdezelowany absolutnie. Nr 2 to izak już od lata były ploty, że zdradzał żonę z ikusiom n1 nie wiem, ale skoro stawiacie na błońskiego
a polak nie dostal takiej nagrody? eh malo na pasuta wskazuje. Takim tokiem myslenia koneksje ma kazdy kto walczyl w fejm albo dostal nagrode. Weicej sie musi zagadzac w tym opisie a nie wybrane fragmenty