Wpis z mikrobloga

Co byście wybrali jako sportowe daily - M3Comp czy RS7 performance?
W teorii mam już złożone zamówienie na M3, ale zwróciłem uwagę, że przy obecnych rabatach od Audi te samochody nie stoją zupełnie daleko cenowo. Miał ktoś doświadczenie z RS7 w wersji performance, zaczęło to skręcać? Kusi mnie ta pneumatyka i V8 (dla samego brzmienia, gdyż pewnie osiągi będą gorsze od S58 z basic modami). Czy RS7 Performance ma już nowe MMI (jak w Q8)?

#samochody #motoryzacja #bmw #audi #rs7 #m3
  • 10
  • Odpowiedz
@421KM: Ja wybrałbym M3, mimo wszystko jakoś mi się lepiej jeździ bmw szczególnie jeśli chodzi o zakręty i takie rzeczy. Poza tym nie wiem czy inni też tak mają, ale wsiadając do audi czuje się trochę jakbym volkswagenem/skodą jechał za każdym razem.
  • Odpowiedz
@NaChMiNick: Też żeby nie było, autami VAG jeździ się bardzo dobrze, ale osobiście kiedy wsiadam do Audi zwłaszcza jakichś A3, A4 itp czuje się jakbym przepłaconym Volkswagenem lub Skodą jechał. Wsiadasz do Bmw i wiesz, że to jest Bmw, wsiadasz do Mercedesa wiesz, że to Mercedes jest chociaż mercedesem przy betach to się jak takim pontonem trochę jeździ.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Autami VAG ani nie jeździ się bardzo dobrze ani nie czuję różnicy pomiędzy autami w tym samym segmencie z różnym brandem. Zresztą te samochody są zbudowane z dokładnie tych samych klocków lego, trudno aby nagle to samo wydawało się czymś innym tylko dlatego, że jest inne logo na kierownicy.

Co do BMW i Mercedesa to oczywiście się zgadza, ale to jest spowodowane właśnie wykorzystaniem podobnych elementów i pewnych schematów
  • Odpowiedz
Autami VAG ani nie jeździ się bardzo dobrze ani nie czuję różnicy pomiędzy autami w tym samym segmencie z różnym brandem. Zresztą te samochody są zbudowane z dokładnie tych samych klocków lego, trudno aby nagle to samo wydawało się czymś innym tylko dlatego, że jest inne logo na kierownicy.


@NaChMiNick: Autami VAG jeździ się bardzo dobrze w porównaniu na przykład kiedy porównasz takiego Volkswagena do większości Azjatyckich samochodów.
  • Odpowiedz
Autami VAG jeździ się bardzo dobrze w porównaniu na przykład kiedy porównasz takiego Volkswagena do większości Azjatyckich samochodów.


@Cztero0404: Faktycznie nie popatrzyłem na to z tej strony, cały czas byłem przekonany, że rozmawiamy o samochodach i nie bierzemy pod uwagę urządzeń do przemieszczania się z innych kontynentów.

Ale ten świat będzie #!$%@? gdy czas "naszej" motoryzacji przeminie ()
  • Odpowiedz