Wpis z mikrobloga

Toyota to ma łeb do marketingu.
Najpierw wybiera sobie rynek będący słabym ogniwem, gdzie ludzie są podatni na propagandę. Wydaje miliony aby starszy pan mówił jaka to Toyota jest super. Później wszyscy chodzą i powtarzają za starszym panem.
I cyk, można auto sprzedawać 100k drożej niż w innych krajach.
Profit

#motoryzacja #toyota #samochodyelektryczne #heheszki
PiotrFr - Toyota to ma łeb do marketingu.
Najpierw wybiera sobie rynek będący słabym ...

źródło: IMG_20240206_174855

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrFr kurde czytasz mi w myślach, już kiedyś miałem poruszyć temat tych reklam w TV, które są ubrane jakby to był serwis informacyjny, nigdzie nie pada jakiś dżingiel Toyoty, cokolwiek co mogłoby sugerować że to stronnicza reklama, a nie jakiś program motoryzacyjny; irytuje mnie to fest
  • Odpowiedz
Ceny każdego modelu Toyoty w PL to jakaś kpina sprawdzając do się dokładnie dostaje.


@dzem_z_rzodkiewki: Ja kupowałem Toyotę w 2018 i stosunek ceny do jakości względem innych modelów segmentu B jest dobry, wszystkie inne auta kosztowały podobne pieniądze.
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: A to nie jest tak, że te auta sa mniej awaryjne? Tzn szukam jakiegos gruza na dojazdy do pracy i powiedzmy chce dac 35k. Audi, bmw czy jakas skoda nawet ok. Ale kumpel mowi WEŹ TOYOTE no i patrze, #!$%@? wszystko w podstawie, plastik i lipa.
To za co te pieniążki?
  • Odpowiedz
  • 0
@kosows: przejrzałem inne modele i nie widzę żadnego. Pomijam przypadki innych wersji, bo już nie raz ktoś próbował udowodnić że np Corolla jest tańsza w Polsce. Tyle że w wersji wyposażenia niedostępnej w innych krajach i zwykła benzyna vs hybryda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz