Wpis z mikrobloga

#wykop
Myśleliście o dodaniu w liście rozwijanej przy zakopywaniu "Niewiarygodne źródło"? Przecież jak się czyta te gadzinówki to aż dłonie przykrywają twarz, bo ciężko uwierzyć że ktoś będzie w to wierzył. No ale na głównej to gówno się kopie.
  • 4
"Niewiarygodne źródło"


@LongWayHome: Obecnie jest powód "informacja nieprawdziwa" dla artykułów, które zawierają treści nieprawdziwe. A dla źródeł o wątpliwej wiarygodności lepszym powodem będzie "nie nadaje się" :)) No i warto też, tak nieco z drugiej strony, nie tylko zakopywać, ale też przede wszystkim wykopywać - by wesprzeć głosem osoby, które publikują wartościowe treści (ʘʘ)
@a__s: Takich treści ostatnio to "jak na lekarstwo". Od pewnego czasu omijam główną szerokim łukiem bo nic poza negatywnymi newsami się nie przebija. A szkoda. Dzięki za odpowiedź.
@a__s: Chyba rzeczywiście lepszym pomysłem będzie wchodzenie na "przefiltrowaną" główną. Sęk w tym, że przed zmianą serwisu przyzwyczaiłem się do klikania opcji "Mój Wykop" na belce - może dlatego olewam te kategorie własne, które nawet sobie zrobiłem. Dzięki za propozycje tagów. #architekturabones rzeczywiście jest zajebisty