Wpis z mikrobloga

mirki z #wroclaw znający się na #mechanikasamochodowa ma ktoś planeta do peugota czy innego ktsa. Córce rozkraczyła się 406 z hdi (2001) i nie odpala. Przed holowaniem chciałbym wstępnie wykluczyć rozrząd który jest na gwarancji. Auto zgasło na skrzyżowaniu - kręci ale nie odpala, świeci się kontrolka z hamulców. Auto na parkingu w okolicy al. Kromera. Nie musi być na cito
  • 11
@Fanaticz: nie mam pojęcia, za daleko jestem. Filtry wymieniane na bieżąco, a tankowała jakiś czas temu, auto zgasło praktycznie 200m od domu po zjeździe z trasy, nie wiem o co chodzi z kontrolką hamulców przy nie zaciągniętym ręcznym
@megamamut spróbuj pchnąć go na biegu aby przeskoczył wałek i może odpali. Jaj swieci sie od hamulcow to sprawdz czy jest plyn, moze jest zabezpieczenie, ze jak czegos brak to nie odpala abys sie nie zabił. To francuz wiec moga byc takowe zabezpieczenia. Jeszcze jedna rzecz. Zlokalizuje czujnik uderzeniowy i zobaczy czy nie wyskoczyl. W francuzach z tamtych lat byl to problem. Reszty bez kompa na szybko raczej sie nie da.