Wpis z mikrobloga

@FrankUnderwood: 40 koła
moja propozycja segment D mondeo mk4 , wybór silników nie jest duży , tu najlepszym rozwiązaniem jest 2.0 tdci z 6 stopniowym manualem, skrzynie z tych niezajebywalnych
oczywiście dwumasa się naleźy po około 150 - 180 tys
jak benzyna to też jest ale tu nie ma jednostki która dobrze zniesie LPG , jak benzyna to 200 lub 240 konna :) i też tylko manual
w tym budżecie złapiesz
  • Odpowiedz
  • 0
@biskup2k miałem luzy na kierownicy i myślałem że trzeba wymienić tuleje, ale zadzwonił i powiedział że to nie wachacze nawet a całe sanki. Stwierdził że na chińczykach to koszt z robocizna około 1k. Poza tym mam bity zderzak i nadkole, przez co nie przejdzie mi przeglądu. To getz z 2005 roku. Dałem za niego 5 lat temu 2,5k. Do tej pory dobrze mi służył ale pytanie czy jest sens w niego tyle
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: A masz kasę na jakiś lepszy samochód? Bo za to co zaoszczędzisz na naprawie i dostaniesz ze sprzedaży tego samochodu (cena złomu) to pewnie nie kupisz nic lepszego niż twój Hyundai po naprawie.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: jeżeli tylko sanki są zgnite, a reszta chodzi bez zarzutu to bym wymieniał same sanki bez dwóch zdań zamiast szukania nowego auta i dojeździł tego getza póki by koła nie odpadły.
  • Odpowiedz
  • 0
@KHOT No tak liczyłem nim jeszcze pojeździć trochę zanim go sprzedam i kupię coś lepszego ale mechanik stwierdził że koszt samych sanek to mzoe być ok 1k z montażem, a to stare auto w dodatku muszę zrobić też przód bo z 3 miesiące temu przydzwoniłem i podobno przeglądu mi to to nie przejdzie. Światła słabo świecą, też powinienem się nimi zająć no i wszystkie filtry. Jak to zsymować, żeby doprowadzić to auto
FrankUnderwood - @KHOT No tak liczyłem nim jeszcze pojeździć trochę zanim go sprzedam...

źródło: temp_file7132802526190101932

Pobierz
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: Jak masz kasę na coś lepszego (choć też loteria co kupisz jak używany będziesz brał) to chyba nie sensu tego łatać. Jeszcze jakbyś porobił a tak jeszcze kupe kasy zostawisz u mechanika.
  • Odpowiedz