Wpis z mikrobloga

#famemma #youtube #polska

Drogi @x-kom Jestem Waszym klientem od lat. Jeżeli czegoś potrzebuję, a jest w Waszej ofercie, to biorę u Was. Dziś z niepokojem obserwuję, jak w #kanalzero , który sponsorujecie występuje Maciej "z Dupy" Dąbrowski.

Eufemistycznie mówiąc jest to kontrowersyjny youtuber. Youtuber, który przez lata popularyzował swoją postać w sieci "żartami", "prankami", "#!$%@?" bazującymi na motywach fallicznych, kału, czynności seksualnych, wyśmiewania niepełnosprawnych, wyśmiewaniu ludzi o innych poglądach czy przekonaniach religijnych, upokarzania osób starszych, seksistowskim traktowaniu kobiet, skandalicznych zachowaniach względem nieletnich. Regularnie przez lata moralizował swoich młodych widzów wmawiając im, że jego "humor" jest oznaką inteligencji, osoby sprzeciwiające się jego "humorowi" cierpią na brak rzeczone inteligencji, a osoby atakowane jego "humorem" powinny przecież mieć "dystans do siebie".

Czy na pewno chcecie być powiązani wizerunkowo z tym człowiekiem? Czy na pewno jest to Wam potrzebne? Projekt Kanał Zero z pewnością okaże się wartościową inicjatywą, która odniesie sukces. Może warto porozmawiać z przedstawicielami Kanału Zero na temat obecności tam "z Dupy".
  • 17
@BombaskaEskadraLotnicza: nie próbuje nic takiego powiedziec, ty tak zawsze przekrecasz czyjes slowa i prowadzisz monolog sam ze soba?
Zaorałeś sam siebie bo hipokryzja tu aż kipi, nie interesuje cie zdanie anonimowych dzieci z internetu (jak sam to określiłeś) ale samemu będąc anonimowym dzieckiem z internetu chcesz aby sie z toba liczono xd

Nie ma zdrowej osoby która popiera co gość robił ale zdrowy rozsądek pozwala nam trzeźwo ocenić sytuacje i stwierdzić,
Tak... próbujesz powiedzieć, że to ja jestem dzieckiem w internecie. Bo nie bawi mnie poniżanie kobiet na ulicy, bo nie bawi mnie pytanie dzieci o ruchanie w dupę. A wy jesteście turbo poważni bo was to bawi

nie próbuje nic takiego powiedziec, ty tak zawsze przekrecasz czyjes slowa i prowadzisz monolog sam ze soba?


@sprytny-wegorz:

Zaorałeś sam siebie.... ale samemu będąc anonimowym dzieckiem z internetu


Nic takiego nie próbujesz powiedzieć, ale